comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Lucescu gelişmesi! "Haziran'a kadar çalışması yasak"

25 Ocak 2020, Cumartesi 18:03
Lucescu gelişmesi!

Sion Başkanı Constantin, Beşiktaş'ta sportif direktörlük görevine geleceği iddia edilen Lucescu'nun durumu hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta teknik direktörüğe Sergen Yalçın, sportif direktörlüğe Lucescu'nun geleceği iddia edilirken, Sion Başkanı Consantin geçtiğimiz haftalarda birlikte çalışacaklarını Rumen teknik adam hakkında konuştu. 


Beşiktaş Haberleri: Sergen Yalçın ve Lucescu Beşiktaş'a mı geliyor?


Lucescu'nun Sion'da yine sportif direktörlük görevine getirileceği konuşulurken, kulüp Başkanı Consantin Rumen teknik adamın Aralık'ta ameliyat olduğunu ve Haziran'a kadar çalışmasının yasaklandığını söyledi. 

Sion Başkanı Consantin, "Lucescu Aralık'ta ameliyat olmak zorunda kaldı ve Ocak'ta tekrar çalışmaya başlamak istedi. Ancak doktoru bunu yasakladı. Eşi de istemedi. En erken Haziran'da çalışabilir." dedi. 


"TARTIŞILACAK BİR İSİM DEĞİL"

Öte yandan Sion Başkanı Consantin, "Lucescu sizin favoriniz mi?" şeklinde gelen soruya "Benim favori adayımdı. 1400 maça çıktı kariyerinde. 2.02 puan ortalaması var. Trapattoni'den daha iyidir. Sadece Ancelotti ile benzer bir istatistik. Lucescu'dan iyi Jose Mourinho var, o da daha az maça çıktı. Başka adaylarım da vardı ama geçtiğimiz ay Lucescu birçok konuda beni ikna etti." dedi. 

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!