comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Loris Karius'un sevgilisi Shophia Thomalla İstanbul'a yerleşiyor (Shophia Thomalla kimdir?)

22 Mart 2019, Cuma 11:30
Loris Karius'un sevgilisi Shophia Thomalla İstanbul'a yerleşiyor (Shophia Thomalla kimdir?)

Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius sevgilisi Shophia Thomalla ile sezon sonunda nişanlanıyor. İkili hayatına İstanbul'da devam edecek. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta göstermiş olduğu performans ile eleştirilen ve sık sık Vodafone Park'ta ıslıklanan Loris Karius sevgilisi ile görüntülendi. Loris Karius, önceki gün sevgilisi Sophia Thomalla ile Zincirlikuyu'da bir otelde objektiflere yakalandı. Yaşanan bu gelişme üzerinde sosyal medya kullanıcıları Loris Karius'un sevgilisi Sophia Thomalla kimdir? sorusunu araştırmaya başladı.


Beşiktaş Haber: Loris Karius'un sevgilisi Sophia Thomalla kimdir?


Beşiktaş'ta performansı eleştirilen ve sözleşmesini feshedilmesi konuşulan Alman kaleci Loris Karius önceki gün Zincirlikuyu'da sevgilisi Sophia Thomalla ile birlikte görüntülendi.

İSTANBUL'A YERLEŞECEK
İddiaya göre sezon sonunda nişanlanacak olan ikili Zincirlikuyu'da objektiflere yakalandı. New York'ta yaşayan sevgilisini İstanbul'a getiren Loris Karius'un, Beşiktaş'ta gelecek sezon da yoluna devam etmesi halinde Sophia'yı İstanbul'a yerleştireceği konuşuluyor. FHM Dergisi tarafından 2010 yılında dünyanın en güzel üçüncü kadını seçilen Sophia Thomalla ülkemizde de oldukça merak edilen isimlerin başında geliyor.

''DİŞİ BİR ASLAN GİBİYİM''

Sophia geçtiğimiz günlerde: ''Loris için dişi bir aslan gibi dövüşüyorum. Bence o en güçlü adamlardan biri. İlişkimiz güzel gidiyor. İstediğim an uçağa binip İstanbul'a gitme konusunda sıkıntım yok'' demişti. 29 Yaşındaki güzel model rock müzik ile de yakından ilgileniyor. Sıra dışı dövmeleri ile de dikkat çeken Shopiha'nı Instagram adreside Türk kullanıcılar tarafından büyük ilgi ile takip ediliyor.
 

Loris Karius'un sevgilisi Sophia Thomalla'nın Instagram adresi


Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"