comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Loris Karius, Beşiktaş'tan ayrıldı mı? Sözleşme feshi iddiası

21 Nisan 2020, Salı 21:08
Loris Karius, Beşiktaş'tan ayrıldı mı? Sözleşme feshi iddiası

1 milyon 600 bin Euro'luk alacağı için FIFA'ya başvuran Loris Karius'un Beşiktaş ile sözleşmesini feshettiği öne sürüldü.

FutbolArena - Beşiktaş, Liverpool'dan 2 sezonluğuna kiraladığı Alman kaleci Loris Karius, siyah beyazlı kulübü alacakları nedeniyle FIFA'ya şikayet etmişti. Karius'un şikayet sonrası Beşiktaş ile sözleşmesini feshettiği iddia edildi.
 

Loris Karius Beşiktaş ile sözleşmesini feshetti mi?


Beşiktaş'ın inişli çıkışlı performansıyla dikkat çeken kalecisi Loris Karius, siyah beyazlı camiayı şaşırtan hamlelerde bulundu. Alacakları nedeniyle kulübü FIFA'ya veren Alman file bekçisinin, sözleşmesini feshettiği öne sürüldü.

KARİUS'UN BEŞİKTAŞ'TAN NE KADAR ALACAĞI VAR?
NTV Spor'un haberine göre 1.6 milyon Euro'luk alacağı için FIFA'ya başvuran Loris Karius, Beşiktaş ile sözleşmesini feshetti. Beşiktaş ve Loris Karius'un yollarının ayrıldığı ifade edilirken, henüz siyah beyazlı kulüpten konuyla ilgili açıklama gelmedi.

FIRAT GÜNAYER: "KULÜBE GELEN FESİH BİLDİRİMİ YOK"

TRT Spor Haber Müdürü Fırat Günayer ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Karius 3 hafta önce alacaklarının ödenmesi için ihtarname yolladı. Beşiktaş'ın önünde 10 günlük bir süre var..Bu süre dolmadan sözleşmeyi feshederse, tüm alacaklarından vazgeçmiş olur. Kulübe gelen herhangi bir fesih bildirimi yok." dedi.

Zaman zaman yediği hatalı gollerle taraftarların tepkisini çeken Loris Karius, FIFA kararı öncesi 2 Nisan tarihinde sosyal medyadan Beşiktaş formalı bir paylaşım yaparak futbolu özlediğini dile getirmişti.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!