comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Liverpool'dan Şenol Güneş'e Karius tepkisi: 'Söylenmemeliydi"

14 Mart 2019, Perşembe 21:37
Liverpool'dan Şenol Güneş'e Karius tepkisi: 'Söylenmemeliydi

Liverpool yönetimi Beşiktaş'ta yaşanan sorunların ardından Karius'un menajeriyle görüşerek Alman kalecinin yanında olduklarını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta Karius krizi sürüyor. Alman basınında Karius'un 4 aylık alacağı nedeniyle Beşiktaş'ı 20 Şubat'ta FIFA'ya şikayet ettiği haberleri Türkiye'de de büyük yankı uyandırdı. Liverpool yönetimi yaşananların ardından Karius'un menajeriyle görüştü. 

FIFA SÖZCÜSÜ DE DOĞRULAMIŞTI
The Telegraph'ın haberine göre bir FIFA sözcüsü Karius'un alacakları nedeniyle Beşiktaş hakkında başvuruda bulunduğunu doğruladı. FIFA sözcüsü açıklamasında "Loris Karius'un Beşiktaş'a karşı hak talebinde bulunduğunu doğrulayabiliriz. Konu şu anda araştırılıyor ve sonuç olarak daha fazla yorum yapamayız." dedi.


Beşiktaş Haberleri: Karius Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Liverpool Echo'nun haberine göre, İngiliz kulübü yetkilileri Karius'un menajeriyle görüştü ve bu süreçte Alman kalecinin yanında olduklarını menajerine iletti. Liverpool yönetiminin ayrıca Karius'un menajeriyle gerçekleştirdiği görüşmede Şenol Güneş'in basın toplantısında Karius hakkında yaptığı açıklamaların yanlış olduğunu ve takımda düzenli oynayan bir futbolcuyu basın önünde bu denli eleştirmenin doğru bir karar olmadığını söylediği öğrenildi.  

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.