comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Liverpool'dan Loris Karius açıklaması

10 Ekim 2019, Perşembe 12:28
Liverpool'dan Loris Karius açıklaması

Liverpool'un kaleci antrenörü John Achterberg, Loris Karius hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon başında 2 yıllığına kiralık olarak kadrosuna kattığı Loris Karius'un geleceği merak ediliyor. Siyah beyazlı takımda sergilediği performansla zaman zaman eleştirilen Alman kalecinin Liverpool'a dönüp dönmeyeceğiyle ilgili açıklama yapıldı. 
 

Beşiktaş Haberleri: Karius, Liverpool'a dönecek mi?


Beşiktaş ile 2 yıllık kiralık sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Karius hakkında konuşan Liverpool kaleci antrenörü John Achterberg, Alman kaleciyi yakından takip ettiğini söyledi. Liverpool Echo Gazetesi'ne açıklamalarda bulunan John Achterberg, "Kiralık olarak gönderdiğimiz kalecileri yakından takip ediyorum. Karius ve Grabara'yı sürekli izliyorum. Karius hala bizim kalecimiz." dedi.

KARÍUS NE DEMİŞTİ?
"Sezon sonuna kadar kiralık sözleşmem var, sonrasını asla bilemezsiniz. Liverpool'a geri dönebilirim veya İngiltere'de başka bir takımda ya da Almanya'da devam edebilirim. Premier Lig dünyanın en iyi ligi. Liverpool ile hala sözleşmem var, belki yeniden Liverpool için yeniden oynayacağım. Şimdiden bunu söylemek zor ama Liverpool olmaza, başka iyi bir takımda oynayacağıma eminim. Bu yüzden endişelenmiyorum."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)