comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Liverpool efsanesinden olay Karius yorumu! "En iyi şeydi"

01 Mayıs 2019, Çarşamba 12:10
Liverpool efsanesinden olay Karius yorumu!

Liverpool'un efsane oyuncuları arasında yer alan Mark Lawrenson, Loris Karius ile ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta son haftalarda sergilediği performansla dikkat çeken Loris Karius hakkında sürpriz bir yorum geldi. Liverpool'un efsaneleri arasında yer alan Mark Lawrenson, Alman kalecinin gönderilmesinin kulüp için çok doğru bir karar olduğunu belirtti. Mark Lawrenson, Şampiyonlar Ligi finalinin kaybedilmesinin ardından en iyi durumun Karius'un gönderilmesi olduğunu dile getirdi. 
 

Beşiktaş Haberleri: Mark Lawrenson'dan Loris Karius yorumu


İngiliz basınına konuşan Mark Lawrenson, Liverpool'un Karius'u göndererek Alisson'u almasının doğru bir karar olduğunu belirtti. Daily Star'a değerlendirmelerde bulunan Lwarenson, "Karius'un Şampiyonlar Ligi finalinde yediği hatalı goller, muhtemelen o geceden çıkan en iyi şeydi. Çünkü kulüp onu göndermeye karar verdi. Başta belki Karius'u savundular ama sonradan yeni bir kaleci almaya karar verdiler. Bu kararın ne kadar faydalı olduğu uzun vadede anlaşıldı" dedi.
 

Beşiktaş Haberleri: Karius'un Beşiktaş'taki performansı


The Sun'da yer alan habere göre; Manchester United'da son haftalarda hatalı goller yiyen ve sezon sonunda takımdan ayrılacağı konuşulan De Gea ile Beşiktaş'ın kalecisi Karius kıyaslandı. Manchester United taraftarının, ezeli rakipleri Liverpool'un Şampiyonlar Ligi finalinde Real Madrid'e karşı kaybettiği karşılaşmada Karius ile dalga geçtiklerinin hatırlatıldığı haberde, De Gea'nın şu anda Alman kaleciden daha kötü performans sergilediği değerlendirmesi yapıldı. 

ANKARAGÜCÜ MAÇINDA ALKIŞLANDI
Karius'un Ankaragücü ile oynanan maçın sonda tribünler tarafından alkışlandığı belirtilirken, De Gea'nın ise kritik maçlarda yediği hatalı gollerin taraftarları kızdırdığı vurgulandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!