comScore

Beşiktaş Beşiktaş

LASK Linz'in hocası Glasner: "Beşiktaş'ı rahatsız ettik"

10 Ağustos 2018, Cuma 00:10
LASK Linz'in hocası Glasner:

LASK Linz Teknik Direktörü Oliver Glasner, Beşiktaş maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında Vodafone Park'ta konuk ettiği LASK Linz'i 1-0 mağlup etti. Maç sonunda Avusturya ekibinin teknik direktörü Glasner basın toplantısında konuştu. 


Beşiktaş 1-0 LASK Linz maç sonu basın toplantısı 


ASK Linz Teknik Direktörü Oliver Glasner, basın toplantısında takımıyla gurur duyduğunu belirtti. IHA'nın derlediği haberde, Glasner'in sözleri şu şekilde:

"BEŞİKTAŞ'I RAHATSIZ ETTİK"
Planladığımız da iyi bir maç sergilemekti. Sürpriz yapacağımızı söylemiştik. 1-0'dan sonra demoralize olduk ama takım kendisini çabuk toparladı. 20. dakikadaki pozisyonda beraberliği yakalayabilirdik. Bugün rahatsız edici ve korkusuz oynadık. Bundan dolayı takımımla gururluyum. Beşiktaş, sahamıza geldiğinde umarım daha iyi bir maç sergileyeceğiz, onları iyi karşılayacağız”

"SAHA ATMOSFERİ ÇOK GÜZELDİ"

Saha atmosferi çok güzeldi. Çocukluğumuzda özendiğimiz bir atmosferi burada yaşadık ve çok güzel bir deneyim yaşadık. Bunun için takımıma çok teşekkür ediyorum. Takımları karşılaştırmak çor zor. 8 ay önceye bakacak olursak, Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde en üst sıralardaydı. Bayern Münih dışında birçok takımı mağlup etti. Biz de bunun kıyasını böyle yapmak istemiyoruz. Sahamız 6 bin kişilik ve Beşiktaş'ı iyi şekilde karşılayacağız. İyi bir maç olacağını düşünüyoruz

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)