comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Kuzyaev için Beşiktaş transfer açıklaması

14 Ağustos 2020, Cuma 00:30
Kuzyaev için Beşiktaş transfer açıklaması

Zenit ile sözleşmesi biten ve şu anda serbest olan Kuzyaev'in geleceğiyle ilgili resmi açıklama geldi. Zenit yöneticisi Medvedev, Beşiktaş sorusuna yanıt verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın ilgilendiği Kuzyaev (Haber Global/Sercan Dikme) için Zenit yöneticisi Medvedev açıklamalarda bulundu. Zenit ile sözleşmesi biten Kuzyaev hakkında Medvedev, "Görüşmelere bir hafta daha ara verdik" dedi. 

Kuzyaev ile yeni sözleşme görüşmelerine bir hafta daha ara verdiklerini söyleyen Zenit yöneticisi Medvedev, Beşiktaş sorusunu yanıtladı. 
Medvedev, "Kuzyaev ile sözleşme görüşmelerine bir hafta daha ara verdik." derken, bunun üzerine "Ara verme sebebiniz Kuzyaev, Beşiktaş ile görüştüğü için mi?" sorusuna, "Beşiktaş'ın planlarını takip etmiyorum." dedi. 
 

Kuzyaev kimdir?


2017 yılında 4 milyon euro'ya Zenit'e transfer olan Kuzyaev, geçtiğimiz sezon Zenit formasıyla ligde 20 maçta 2 asist yaptı. 27 yaşındaki orta saha oyuncusunun bu sezon sonunda sözleşmesi sona erdi ve şu anda bonservisi elinde bulunuyor. Kuzyaev'in transfermarkt güncel değeri 8 milyon euro olarak gösterildi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"