comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Kulüplerle beIN Sports arasında sorun çözüldü mü?

02 Ağustos 2019, Cuma 13:02
Kulüplerle beIN Sports arasında sorun çözüldü mü?

Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman ile TFF Başkanı Nihat Özdemir, yayıncı kuruluşla yaşanan sıkıntı hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de yeni sezonun başlamasına sayılı günler kala yayıncı kuruluşla yaşanan sorunla ilgili TFF Başkanı Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği'nde başkanlarla bir araya geldi. Toplantı sonrası Kulüpler Birliği ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile birlikte kısa bir açıklama yapan Nihat Özdemir, beIN Sports ile sorunun çözüleceğini açıkladı. 

"BEIN SPORTS İLE ANLAŞMAYA VARACAĞIZ"
Kulüplerden destek aldığını açıklayan Özdemir, "Kulüplerimizin desteğiyle beIN Sports ile son görüşmeleri yaparak en kısa zamanda nasıl bir anlaşmaya vardığımızı açıklayacağız. Liglerin ertelenmesi gibi bir durum söz konusu değil. Biz beIN Sports ile yola devam edeceğimizi düşünüyoruz. Herkes meseleye olumlu yaklaşıyor. Ödemelerde de herhangi bir sorun görünmüyor. En kısa sürede kulüplerimize ödemelerini yapacağız." dedi.
 

Süper Lig ne zaman başlayacak? (Süper Lig 2019-2020 yeni sezon başlama tarihi)


Spor Toto Süper Lig'de 2019-2020 sezonun başlamasına sayılı günler kaldı. Süper Lig'de yeni sezon planlamasıyla ilgili TFF'den yapılan açıklamada, "2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig sezon planlamaları açıklandı. Planlamaya göre; Süper Lig Cemil Usta Sezonu 16, 17, 18 ve 19 Ağustos 2019 tarihlerinde oynanacak maçlarla başlayacak. İlk yarı 30 Aralık 2019'da sona ererken, ikinci yarı 17, 18, 19 ve 20 Ocak 2020 tarihlerinde oynanacak maçlar ile başlayacak. Süper Lig'de sezon 17 Mayıs 2020 tarihinde sona erecek." ifadeleri kullanıldı. 

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!