comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Kulüpler futbolcu sözleşmelerini görüşecek

20 Mart 2020, Cuma 12:12
Kulüpler futbolcu sözleşmelerini görüşecek

Kulüpler Birliği'nde bugün yapılacak toplantıda futbolcu sözleşmeleri ele alınacak.

FutbolArena - Kulüpler Birliği'nde ilk gündem oyuncu sözleşmeleri olacak. Koronavirüs salgını nedeniyle lige ara verilirken Kulüpler Birliği bugün ilk toplantısını gerçekleştirecek. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun başkanlığında dün Ankara'da Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil'in katılımı ile gerçekleştirilen koronavirüs toplantısında liglere erteleme kararı çıkmıştı. 

Kulüpler Birliği'nin Maslak ofisinde yapılacak olan toplantı salgın nedeniyle 'telekonferans' yöntemi ile yapılacak. Bugün gerçekleşecek olan toplantıda Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil, kulüp başkanları ile futbolcu sözleşmelerini masaya yatıracak.
Lige verilen ara nedeniyle kulüplerin futbolcu yükümlülükleri, sözleşmeleri ile alakalı nasıl bir yol haritası izleneceği hakkında görüş alışverişinde bulunulup  yol haritası belirlenecek.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"