comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Kulüpler Birliği'nde Fikret Orman yeniden başkan seçildi

29 Ağustos 2019, Perşembe 13:08
Kulüpler Birliği'nde Fikret Orman yeniden başkan seçildi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kulüpler Birliği'nde yapılan olağan seçimde bir kez daha başkanlığa seçildi.

FutbolArena - Kulüpler Birliği Vakfı'nda bugün olağan başkanlık seçimleri yapıldı. Süper Lig kulüplerinin temsilcilerinin oylarıyla yeniden Fikret Orman başkanlığa seçildi. Kulüpler Birliği'nde başkanlık görevine seçilen Fikret Orman, bir dönem daha vakfın başkanlığını üstlenecek. 
 

Fikret Orman yeniden Kulüpler Birliği Başkanı seçildi


Kulüpler Birliği Vakfı'nda yapılan olağan seçimde Fikret Orman yeniden göreve seçildi. Fikret Orman'ın açıklamaları şu şekilde:

"Kulüpler Birliği'ne yeniden aday olduk ve kulüplerimizin oylarıyla tekrar göreve devam ediyoruz. Türk futboluna hayrlı olsun. Destek veren tüm kulüp ve başkanlarına teşekkür ediyorum. Mevcut gündemimizle çalışmaya devam edeceğiz."
"BİZİM YAPTIRIM GÜCÜMÜZ YOK"

"Kulüpler Birliği bir vakıf. Kulüplerin temsilcilerinin oluşturduğu bir vakıf. Kanunsal olarak bir gücümüz yok. La Liga, Bundesliga, Premier Lig gibi değil. Sadece kulüp başkanlarından oluşmuş bir heyetiz. Fakat TFF ile işbirliği yaparak tüm sorunları çözmeye çalışacağız. Türk futbolu, bu marka değerini hak etmiyor. Bir çalışma yapmamız gerekiyor. TFF'ye de bunu bildirdik. Ortaklaşa çalışarak marka değerimizi artırmamız lazım. Statlarda seyirci sayılarını artırmak için çalışmalar yapmalıyız. Yeni çıkan lisans talimatı gibi birçok konu var. Bizim bir bütün olarak saha dışında gayet iyi bir dostluğumuz var."

"BEIN SPORTS'UN DAHA FAZLA İZLENMESİ BİZİ MUTLU EDER"

"TFF'nin beIN Sports ile yaptığı anlaşma var. Bu anlaşma gereği beIN Sports'un yaoması gerekenler var. Biz bu ticaretin yaptırım gücü tarafında değiliz. Elbette beIN Sports'un daha fazla izlenmesi bizi mutlu eder."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!