comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Kulüpler Birliği ile La Liga arasında işbirliği

06 Mart 2019, Çarşamba 14:15
Kulüpler Birliği ile La Liga arasında işbirliği

Kulüpler Birliği ile La Liga arasında işbirliği çalıştayı yapıldı.

FutbolArena - İspanya La Liga ile Türkiye Kulüpler Birliği arasında Madrid'de iş birliği çalıştayı yapıldı. La Liga Başkanı Javier Tebas, “Bu organizasyonun La Liga ile Kulüpler Birliği arasında ileride gerçekleştirilecek yeni iş birlikleri için güzel bir başlangıç olmasını umuyoruz” dedi. 

İspanya'nın başkenti Madrid'te, La Liga ile Türkiye Kulüpler Birliği arasındaki iş birliği kapsamında çalıştay düzenlendi. La Liga yöneticileri, Madrid'te bulunan genel merkezinde Türkiye futbol kulüpleri başkanları ve yöneticilerine yönelik çalıştayda, Spor Toto Süper Lig temsilcilerini ağırladı. İki lig arasında imzalanmış anlaşma çerçevesinde yapılan çalıştayda, pazarlama, altyapı gelişimi ve kulüp/organizasyon yapısı tartışıldı. Çalıştaya, LaLiga'nın yanı sıra günümüzün tempolu futbol dünyasına İspanyol kulüplerinin bakış açısını anlatmak amacıyla Real Valladolid CF ve FC Barcelona da katıldı. 
JAVIER TEBAS: "TÜRKİYE KULÜPLER BİRLİĞİYLE ÇALIŞMAK BİZİM İÇİN ZEVK"

La Liga Başkanı Javier Tebas, Türkiye Kulüpler Birliği ile çalışmanın kendileri adına mutluluk verici olduğunu belirterek, “Türkiye, özellikle futboldan en yüksek düzeyde keyif alan bir ülke olarak, La Liga için çok önemli bir iş ortağıdır. Bu çalıştayı düzenlemek ve global olarak futbol standartlarını geliştirmek amacıyla Türkiye Kulüpler Birliği ile birlikte çalışmak bizim için büyük bir zevktir. Bu organizasyonun La Liga ile Kulüpler Birliği arasında ileride gerçekleştirilecek yeni işbirlikleri için güzel bir başlangıç olmasını umuyoruz” dedi. 

FİKRET ORMAN: "GÜZEL İŞ BİRLİKLERİNE İMZA ATACAĞIZ"

Türkiye Kulüpler Birliği Vakfı ve aynı zaman Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, La Liga ile güzel işler yapacaklarını belirterek, “La Liga, İspanya Ligi'nin tüm dünyada pazarlanması, izlenmesi ve marka bilinirliğini en iyi yapan organizasyonlardan biri. Biz de Süper Ligi'mizi dünya pazarlarında takip edilen, izlenen bir lig haline getirmek için çalışıyoruz. Bu toplantılarımızın devamı gelecek ve önümüzdeki dönem birlikte güzel iş birliklerine imza atacağız” açıklamasını yaptı. 

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"