comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Spor Yazarı Oku: Malmö - Beşiktaş maçı yazıları

05 Ekim 2018, Cuma 09:39
Spor Yazarı Oku: Malmö - Beşiktaş maçı yazıları

Beşiktaş, konuk olduğu Malmö deplasmanında 2-0 mağlup olurken, maçla ilgili olarak yazılan köşe yazıları dikkat çekti.

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi I Grubu 2. maçında Malmö deplasmanına konuk olurken sahadan 2-0 mağlubiyetle ayrıldı. Bu müsabakayı köşe yazarları kaleme aldı. Beşiktaş ile ilgili tüm gelişmeleri FutbolArena'da Beşiktaş Haberleri bölümünden takip edebilirsiniz!


Ali Ece'nin Malmö - Beşiktaş maçı yazısı


Fanatik yazarı Ali Ece, Atiba'sız oynamanın kötü etkilerinden bahsederken, "Tempo ayarlaması ve dönen sahipsiz topların toplanmasında Atiba'yı mumla arayan Beşiktaş'ta son 15'te savunma ile hücum arasındaki mesafe çok açıldı." derken Caner Erkin ve Karius'u da eleştirdi. Ali Ece, devre arasında santrfor transferinin de şart olduğunu ifade etti. 


Metin Tekin'in Malmö - Beşiktaş maçı yazısı 


Sabah gazetesi yazarı Metin Tekin, günümüz oyunlarında fizik kaliteden çok teknik kalitenin galip geldiğini belirtirken, Beşiktaş'ın dünkü oyunu beceri oyununa, yani bireysel kaliteye indirgemesi gerektiğini, ancak oyunu mücadele maçına çevirerek, ev sahibi ekibin ekmeğine yağ sürdüğüne dikkat çekti.

Tekin ayrıca "Özellikle Ljajic çıktıktan sonra bir kenara Quaresma, bir kenara Babel'i atıp sonuç aramanın doğru olduğunu düşünmüyorum. Bu iç sahadaki bir maçın son bölüm oyunudur. Böyle olunca 1-0'a da 2-0'a da Beşiktaş'tan beklenen tepki gelemedi" ifadelerini kullandı.
BEŞİKTAŞ MAÇIYLA İLGİLİ KÖŞE YAZILARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FutbolArena Transfer Arenası (20 Temmuz 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.