comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan'a çağrı! "İspatla, mesleği bırakırım"

09 Ağustos 2017, Çarşamba 14:11
Konyaspor Başkanı Ahmet Şan'a çağrı!

Beşiktaş ile Konyaspor arasında oynanan Süper Kupa finali sonrası yaşanan olayların yankısı devam ediyor. 

FutbolArena - Beşiktaş ile Konyaspor arasında oynanan Süper Kupa finali sonrası yaşanan olaylarla ilgili tartışmalar devam ediyor. Konyaspor Başkanı Ahmet Şan tarafından yapılan açıklamalarla ilgili olarak Sabah Gazetesi'nden Fatih Doğan'dan iddialı bir çıkış geldi. 
 

Fatih Doğan'dan Ahmet Şan'a iddialı çıkış


Sabah Gazetesi'nden Fatih Doğan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Konya Başkanı Ahmet Şan'ın iddia ettiği "50 BJK taraftarı da sahaya girdi" sözünü ispatlasın" ben mesleği bırakırım. Yanlış yalanla savunulmaz!" ifadelerini kullandı.

AHMET ŞAN NE DEMİŞTİ?
"Beşiktaş otobüslerinde kesici aletler çıktı, basına yansıdı. Konya otobüslerinde çıkmadı diye sevinmiştik. Biz kendi taraftarlarımızı en ağır şekilde cezalandıracağız. Başta kendi taraftarlarımız olmak üzere suça karışanlar ceza almalı.

"DÜNYAYI AYAĞA KALDIRACAĞIZ GİBİ SÖZLERLE BU OLAYLAR ÇÖZÜLMEZ"

 Fikret Başkan çok başarılı bir kulübün başkanı. Ama biz "Dünyayı ayağa kaldıracağız" gibi laflar söyleyemiyoruz.  Dünyayı ayağa kaldıracağız gibi sözlerle bu olaylar çözülmez. Taraftarlarımızın sahaya girmesini onaylamıyoruz. Ama geçtiğimiz sezon da final maçlarında bu oldu. Sevinç abartılıyor."

Yeşil Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Konyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.