comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Konoplyanka kulüp bulamadı! Schalke'den açıklama

01 Eylül 2019, Pazar 17:39
Konoplyanka kulüp bulamadı! Schalke'den açıklama

Bir süre önce Beşiktaş'ın gündeminde olan Konoplyanka, yaz transfer döneminde kendisine kulüp bulamadı. Ukraynalı futbolcunun Schalke'de kalma ihtimali güçlendi. 

FutbolArena Dış Haberler - Schalke'de yeni sezonda kadroda düşünülmeyen ve bir süredir de Beşiktaş'ın gündeminde olan Konoplyanka, kulüp bulamadı. 

Schalke kulübünden Schenider, transferin son günlerinde yaptığı açıklamada, "Tabi ki transfer dönemi bitmeden ne olacağını kestiremeyiz. Ancak takımdan ayrılacak oyuncu oalcağını sanmıyorum." ifadelerini kullandı." 
Schenider'in bu açıklamasının ardından Konoplyanka'nın da takımda kalma ihtimali bir hayli güçlendi. Beşiktaş'ın da bir süre önce gündeminde olan Ukraynalı futbolcu, bu yaz döneminde herhangi bir kulüple anlaşamadı. 
 

Konoplyanka kimdir?


Konoplyanka geçen sezon Bundesliga'da Schalke formasyla 13 maçta sahaya çıktı ve 654 dakika görev aldı. Ukraynalı futbolcu 1 gol attı, 1 asist yaptı. Konoplyanka tüm kulvarlarda ise 21 maçta 1 gol, 2 asistlik performans sergiledi. Konoplyanka'nın 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)