comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Kısa süreli anlaşmazlık: 'Neredesin sen Caner?'

26 Şubat 2019, Salı 00:46
Kısa süreli anlaşmazlık: 'Neredesin sen Caner?'

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin öncesinde Şenol Güneş ile Caner Erkin arasında anlaşmazlık yaşandı. 

FutbolArena - Beşiktaş cephesinde Fenerbahçe derbisi öncesinde Şenol Güneş ile Caner Erkin arasında kısa süreli bir anlaşmazlık yaşandı. İki takım futbolcuları sahaya çıkarken, Beşiktaşlı yedek oyuncular kulübeye gelirken en son gelen futbolcu Caner Erkin oldu. 


Beşiktaş 3-3 Fenerbahçe derbi haberleri


Şenol Güneş, Caner Erkin'in geldiğini görünce futbolcusunun soyunma odasından geç çıktığını zannedince, "Neredesin sen Caner?" diye sordu. Caner Erkin ise Şenol Güneş'e, "Soyunma odasından değil hocam. Ersun Yanal'ın yanına giderek başarılar dilerim." dedi. Şenol Güneş de bunun üzerine "Tamam o zaman." yanıtını erdi. 

MİRİN MAÇI SAKAT TAMAMLADI

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde siyah-beyazlıların Fransız oyuncusu Nicolas Isimat-Mirin karşılaşmayı sakat sakat tamamladı. 87. dakikada Beşiktaş ceza sahası içinde yaşanan karambolde Skrtel'le girdiği mücadele sonrasında sakatlanan yıldız oyuncu, tedavisinin ardından oyuna dahil oldu. Caner, Quaresma ve Mustafa Pektemek değişiklikleri nedeniyle oyuncu değişikliği hakkı kalmayan siyah-beyazlılarda Mirin oyuna sakat sakat devam etti. 
 

Şenol Güneş'in Fenerbahçe maçları


Beşiktaş ilk yarısını 3-0 tamamladığı maçın ikinci yarısında kontrolü Fenerbahçe'ye kaptırdı ve Vodafone Park tarihi bir geri dönüşe sahne oldu. Şenol Güneş, teknik direktörlük kariyerinde 8. kez öne geçtiği Fenerbahçe derbisini kazanamadı.

1996 tarihine Trabzonspor ile bu seriye başlayan Şenol Güneş, Antalyaspor ve Bursaspor takımlarıyla da kabustan uyanamadı. Şenol Güneş, Beşiktaş'ın başında üst üste 4. Fenerbahçe derbisini öne geçmesine rağmen kazanamadı. Beşiktaş bu 4 derbisinin 3'ünü iç sahada oynarken, tüm karşılaşmalar beraberlikle sonuçlandı.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BEŞİKTAŞ - FENERBAHÇE MAÇ SONU DEĞERLENDİRMELERİ
FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)