comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Kevin Prince Boateng'i anlattı: "Ondan yeteneklisiyle oynamadım"

05 Şubat 2020, Çarşamba 22:29
Kevin Prince Boateng'i anlattı:

Sebastian Hoeness, Beşiktaş'ın kiralık olarak kadrosuna kattığı yıldız futbolcu Kevin Prince Boateng hakkında konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın transferin son gününde kiralık olarak kadrosuna kattığı Kevin Prince Boateng'i, eski futbolcu Sebastian Hoeness anlattı. 

Goal'e knuşan Sebastian Hoeness, hayatında Boateng'den daha yetenekli bir oyuncuyla oynamadığını söylerken, Boateng'in inanılmaz yeteneklere sahip olduğunu söyledi. 
Sebastian Hoeness yaptığı açıklamada, "Hayatımda Boateng'den daha yetenekli bir oyuncuyla oynamadım. İnanılmaz yeteneklere sahipti ve kendine çok güvenirdi. Ne zaman ne yapılması gerektiğini biliyordu ve sorumluluk alıyordu. Ondan birkaç yaş daha büyüktüm. Ona bir keresinde 'Kevin, profesyonel olduğun zaman her şey kaç kişinin önünde oynadığın veya ne kadar para kazandığınla değil, kaç şampiyonluk kazandığınla ilgili olacak' demiştim." ifadelerini kullandı. 

 

Kevin Prince Boateng'in transfer ücreti

 
TRT Spor'un haberine göre, Beşiktaş kulübü Fiorentina'ya bu transfer için kiralama bedeli ödemeyecek. 1.7 milyon euro maaşı olan Boateng'e 6 aylığına 300 bin euro ödenecek. Performansının iyi olması halinde önümüzdeki sezon da oyuncuyu kiralayacak olan Beşiktaş, bu durumda 1.7 milyon euro maaş verecek. 

Fiorentina ile 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunan Kevin Prince Boateng, bu sezon 15 resmi maçta forma giydi ve 1 gol attı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)