comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Kenan Karaman'dan Kaan Ayhan yanıtı: 'Türkiye'ye gelmek ister'

16 Temmuz 2021, Cuma 18:25
Kenan Karaman'dan Kaan Ayhan yanıtı: 'Türkiye'ye gelmek ister'

Beşiktaş'ın yeni transferi Kenan Karaman, Kaan Ayhan hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş yeni sezon hazırlıkları kapsamında günün ikinci idmanını gerçekleştirdi. İdman öncesi Beşiktaş'ın yeni transferi Kenan Karaman basın mensuplarını sorularını yanıtladı ve Kaan Ayhan hakkında açıklamalarda bulundu.

"AKLIMDA HEP BEŞİKTAŞ VARDI"
"Beşiktaş ailesine katıldığım için çok gururluyum. Ülkemde olmak çok güzel bir şey. Beşiktaş'a gelmeyi çok istiyordum. Görüşmeler 6 ay önce başladı. Aklımda hep Beşiktaş vardı. Türkiye'den başka teklifler de geldi. Beşiktaş daha erken davrandı."

"KAAN AYHAN, TÜRKİYE'DE OYNAMAK İSTER"

Kaan Ayhan'ın Beşiktaş ile anılması hakkında gelen soruyu yanıtlayan Kenan Karaman, "Kaan Ayhan çok yakın arkadaşım. O da Türkiye'de oynamak ister diye düşünüyorum. Şu an İtalya'da oynuyor. Geleceği hakkında kendisi karar vermek ister." ifadelerini kullandı.

"FORVETTE DAHA İYİYİM, BURAK YILMAZ BANA BEŞİKTAŞ'I ANLATTI"

"Kanatlarda da oynayabilirim ama tam performans için kendimi forvette görüyorum. Forvette kendimi daha iyi hissediyorum. Burak Yılmaz abi ile Beşiktaş hakkında çok konuştum. Bana Beşiktaş'ı anlattı. Çok iyi olacağını söyledi. Burak Yılmaz ve Cenk Tosun'un izinden devam etmek istiyorum."

"SERGEN YALÇIN İLE NEREDEYSE HERKES GELİŞTİ"

"Sergen Yalçın hoca ile geçen sezon neredeyse her oyuncu kendini geliştirdi. Beni çok iyi karşıladı. Küçüklüğümden beri kendisini çok başarılı buluyorum. Bana çok şey katacaktır. Gurbetçi oyuncuların Beşiktaş'ta başarılı olduğunu gördüm. Olcay abi çok sevdiğim bir abidir. İnşallah gollerimle asistlerimle Beşiktaş'a hizmet ederim. Beşiktaş taraftarına hayranım."

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"