comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanına Vodafone Park göndermesi

11 Ekim 2017, Çarşamba 14:29
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanına Vodafone Park göndermesi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan'ın Vodafone Park ile ilgili sözlerini eleştirdi.

FutbolArena - Ampute Milli Futbol Takımı'nın İngiltere ile oynadığı final maçının ardından Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile canlı yayında telefon konuşması sırasında Vodafone Park ile ilgili söylediği sözler gündem yaratan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan sert tepki geldi. 
 

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Vodafone Park açıklaması


CHP Grup Toplantısı'nda konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a sert sözlerle yüklenerek şunları söyledi:

"Cumhurbaşkanı çıkmış 'Vodafone Park'ın parasını biz verdik, ne teşekkürü' diyor. Beyefendi sanki cebinden ödemiş. Cebinden ödediysen tamam. Ne demek parasını biz verdik. O parayı bu ülkede tüyü bitmemiş yetim ödedi. Sanki babasının parasıyla yapmış. Sen kimsin?"
 

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın Beşiktaş Vodafone Park stat sözleri 


Öte yandan Ampute Milli Takımımızın galibiyeti sonrası Spor Başkanı Osman Aşkın Bak ile Recep Tayyip Erdoğan arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "Beşiktaş kulübüne de teşekkür ediyoruz efendim. Statlarını açtılar, talebimizi kırmadılar." dedi. Erdoğan'ın cevabı ise "Beşiktaş kulübünün mü saha ya? Bizim verdiğimiz paralarla stadı yaptılar." yanıtını verdi. 
Ay Yıldızlı takımla ilgili tüm gelişmelere Milli Takım Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!