comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Kasımpaşalı Hajradinovic: 'Beşiktaş'ta oynamak istiyorum'

29 Haziran 2020, Pazartesi 17:44
Kasımpaşalı Hajradinovic: 'Beşiktaş'ta oynamak istiyorum'

Kasımpaşalı futbolcu Hajradinovic, bir gün Beşiktaş'ta futbol oynamak istediğini açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Kasımpaşalı futbolcu Hajradinovic, 2-0 kazandıkları Fenerbahçe maçı, kariyeri ve Süper Lig performansları hakkında Bosna Hersek basınına açıklamalarda bulundu. 

"FENERBAHÇE'YE KARŞI BÜYÜK ZAFER KAZANDIK"
Her şeyden önce Fenerbahçe'ye karşı büyük bir zafer kazandık. Çünkü Türk futbolunun büyük takımlarından birini yendik. Sonuçtan çok memnunuz. 

"LİGE VERİLEN ARAYI ASLINDA SEVMEDİM"

Lige verilen arayı aslında sevmedim ama mecburduk. Bu süreçte önce evde bireysel olarak çalıştık. Sonra takım halinde çalışmalara başladık. Hazırlanmak için yeterince zamanımız vardı. Futbol, taraftarlar için oynanır ama bir süre stadyumlar boş kalacak. 

"BİR GÜN BEŞİKTAŞ'TA OYNAMAK İSTİYORUM"

Beşiktaş'a transfer iddiaları üzerine sorulan Hajradinovic, "Bir gün Beşiktaş'ta futbol oynamak istiyorum fakat sonraki dönemde neler olacağını göreceğiz. Hiçbir şeyin imkansız olmadığını söylemeliyim." dedi. 

Hajradinovic, bu sezon Kasımpaşa formasıyla Süper Lig'de 24 maçta 3 gol attı ve 6 asist yaptı. 26 yaşındaki Hajradinovic'in Kasımpaşa ile 2022'ye kadar sözleşmesi devam ediyor. 

"BAŞAKŞEHİR'İN ŞAMPİYONLUĞUNU İSTERİM"

Başakşehir şampiyonluğu kazanmayı hak etti. Son yıllarda ligde hep üst sıradalar ve şampiyonluğa oynuyorlar. Umarım bu sene hedeflerine ulaşırlar. Dürüst olmak gerekirse, Başakşehir şampiyon olursa bundan memnun olurum. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da! 


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!