comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Karius'un sevgilisi Sophia Thomalla'dan itiraf! "İstanbul'da"

27 Nisan 2019, Cumartesi 16:39
Karius'un sevgilisi Sophia Thomalla'dan itiraf!

Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius'un sevgilisi Sophia Thomalla, Almanya'da açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta son haftalarda sergilediği başarılı performansla dikkat çeken ve kendisine yönelik eleştirilerin azaldığı Loris Karius'un sevgilisi Sophia Thomalla açıklamalarda bulundu. Alman file bekçisinin siyah beyazlı takımdaki antrenmanları ve maç temposu nedeniyle ülkesine gidemediğini belirten Sophia Thomalla, kendisinin sık sık Türkiye'ye giderek bu sorunu çözdüğünü söyledi. 
 

Beşiktaş Haberleri: Sophia Thomalla'dan Loris Karius açıklaması


Alman basınına açıklamalarda bulunan Sophia Thomalla, sık sık Türkiye'ye gittiğini ve İstanbul'u oldukça beğendiğini dile getirdi. Türkiye'de insanların kendisine karşı çok sıcakkanlı davrandığını ifade eden Sophia Thomalla, "Karius antrenmanları nedeniyle Almanya'ya gelemiyor. Bu nedenle ben sürekli Türkiye'ye gidiyorum. İstanbul harika bir şehir. İnsanlar çok sıcakkanlı" dedi.

Bild Gazetesi'nin haberinde Sophia Thomalla'nın Türkiye'ye yerleşmek istediği ve Karius ile birlikte İstanbul'da yeni ev baktıkları belirtildi. 

KARIUS İLK 10'DA

Beşiktaş'ın sezon başında büyük umutlarla transfer ettiği fakat geldiği günden bu yana performansı sorgulanan Karius ise son haftalarda kısmen daha iyi maçlar çıkararak 72 kurtarışla ilk 10'da yer aldı. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!