comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Karius'un menajeri sert konuştu: "Kim çıkarıyor bunları?

30 Ekim 2018, Salı 21:01
Karius'un menajeri sert konuştu:

Beşiktaşlı kaleci Karius'un menajeri Florian Goll, Alman file bekçisinin Liverpool'a geri döneceği yönündeki iddiaları sert bir dille yalanladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın sezon başında 2 yıllığına kiraladığı kaleci Karius'un performansından memnun olunmadığı için Liverpool'a geri döneceği yönündeki iddiaların ardından Alman kalecinin menajerinden açıklama geldi. 


Beşiktaş Haberleri: Karius Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Fotomaç'ın haberine göre, Beşiktaş'ın en geç sezon sonunda Karius'un anlaşmasını feshedeceği iddia edildi. Bu iddiaların üzerine Karius'un menajeri Florian Goll, açıklamalarda bulundu. 

Alman basınına konuşan Florian Goll, "Bu iddiaların nereden geldiğini merak ediyorum. Gerçek şu ki, Karius 2 yıllığına kiralık olarak Beşiktaş forması giyecek. Bu süreden önce kulübün sözleşmeyi sonlandırma gibi bir düşüncesi yok. Karius, Beşiktaş'ta her maç oynuyor ve iyi performans gösteriyor." ifadelerini kullandı. 
 

Karius kimdir?


Karisus'un babası Harald Karius, oğlunun bir motocross sürücüsü olmasını istedi. Ancak Lloris'in büyükbabası Karl, Karius'u futbola yöneltti ve onun bir futbolcu olmasını istedi. Karius bu aşamadan sonra futbola yöneldi. 2009 yılında İngiltere'ye taşındıktan sonra  Pestalozzi-Gymnasium  Biberach'ta özel okulda eğitimini devam ettirdi. (Wikipedia)
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!