comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Karius'un büyük hatası Avrupa basınında

19 Eylül 2019, Perşembe 22:37
Karius'un büyük hatası Avrupa basınında

Slovan Bratislava - Beşiktaş maçının 14. dakikasında yenilen golde kaleci Karius, yaptığı büyük hatanın sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. 

FutbolArena - Beşiktaş kalecisi Karius'un, Slovan Bratislava maçında yaptığı büyük hatanın ardından Alman file bekçisi sosyal medyada büyük eleştiriler geldi. Öte yandan Avrupa basınında da Karius'un büyük hatası gündem oldu. 

ALMAN KALECİDEN AÇIKLAMA:
Bu maçın can acıttığını biliyorum. İlk golde sorumluluğu üstüme alıyorum. Lütfen bir arada kalıp, bugünü geride bırakalım.. Kulüp olarak daha önümüzde çok maç var. Sorunları çözmek için desteğinize ihtiyacımız var. Pazartesi günü sahada her şeyimizi vereceğiz."MARCA: "KARİUS'TAN AÇIKLANAMAYAN BAŞKA BİR HATA"

İspanyol basınında Marca gazetesi, Slovan Bratislava maçında yaptığı hatalı çıkış sonrası yenilen gol ile alakalı olarak, "Karius'tan açıklanamayan bir başka hata daha." başlığını attı. 
 


Slovan Bratislava - Beşiktaş Karius'un yediği gol


Slovan Bratislava - Beşiktaş maçının 14. dakikasında Beşiktaş'ın savunma arkasına gönderilen topta kaleci Karius ceza sahası dışına kadar çıktı fakat topa hamle yapamadı. Alman kaleci Rebocho ile de çarpışınca Slovan Bratislava futbolcusu Sporar topu boş kaleye gönderdi ve bu golle Slovan Bratislava, Beşiktaş karşısında 1-0 öne geçti. 

Karius'un yaptığı büyük hata sosyal medyada da gündem oldu. İşte sosyal medyada Karius'un Slovan Bratislava maçında yaptığı hatanın ardından yazılan yorumlar:Slovan Bratislava - Beşiktaş maçı ilk 11'leri


Slovan Bratislava: Greif, Medvedev, Bozhikov, Abena, De Marco, Holman, de Kamps, Ibrahim, Rharsalla, Sporar, Drazic

Beşiktaş: Karius, Douglas, Victor Ruiz, Vida, Rebocho, Elneny, Dorukhan, Adem Ljajic, Diaby, N'Koudou, Umut Nayir

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!