comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Karius'tan sözleşme fesih talebi

15 Nisan 2020, Çarşamba 16:36
Karius'tan sözleşme fesih talebi

Beşiktaş'ta kaleci Karius, sözleşmesinin feshi için kulübe başvurdu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta geçtiğimiz sezon Liverpool'dan 2 yıllık kiralık olarak transfer edilen Loris Karius, ligin kalan maçlarında forma giymek istemediğini belirterek sözleşmesini feshetmek için kulübe başvuru yaptı. Siyah beyazlı yöneticiler, Alman kaleciden maaşında feragat yapması talebinde bulundu.
 

Beşiktaş'ta Karius takımdan ayrılacak mı?


Beşiktaş'ta sezon sonunda kiralık sözleşmesi sona erecek olan ve opsiyonunun kullanılmaması düşünülen Loris Karius'tan sürpriz bir hamle geldi. Alman kaleci, koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen ligde kalan maçlarda forma giymek istemediğini belirterek sözleşmesini fehsetmek istedi.

Siyah beyazlı idarecilerle görüşen Karius, oynamak istemediği süredeki maaşını da talep etti. Beşiktaş yönetimi ise oyuncunun şubat, mart, nisan ve mayıs aylarındaki maaşlarından feragat etmesini istedi ancak Alman kaleci bu teklifi kabul etmedi. Taraflar arasında henüz anlaşma sağlanamadı.
KARIUS'UN BEŞİKTAŞ PERFORMANSI

Beşiktaş'a geçen sezon transfer olan Loris Karius, siyah beyazlılarda toplamda 67 resmi maça çıktı. Alman kaleci bu maçların 14'ünde kalesini gole kapattı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!