comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Karius'tan Şenol Güneş'e tepki: 'Beni rahatsız etti'

16 Mart 2019, Cumartesi 22:12
Karius'tan Şenol Güneş'e tepki: 'Beni rahatsız etti'

Beşiktaş kalecisi Karius, Göztepe maçının ardından geçtiğimiz hafta Şenol Güneş'in yaptığı açıklamlarla ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. 

FutbolArena - Beşiktaş kalecisi Karius, Spor Toto Süper Lig 26. haftasında 1-0 kazanılan Göztepe maçının ardından yayıncı kuruluşa önemli açıklamalarda bulundu. Alman kaleci geçtiğimiz hafta Şenol Güneş'in kendisi hakkında basına yaptığı açıklamalardan rahatsız olduğunu ve bunu da hocasına söylediğini ifade etti. 

Karius, Göztepe maçının ardından "Gol yemeden kazanmak her zaman iyidir. İlk yarıda pek iyi oynamadık, ikinci yarıda daha iyiydik. Karşımızda iyi bir Göztepe takımı vardı, işimizi zorlaştırdılar ama sonucunda kazandık." diye konuşurken geçen haftaki protestolar ve Şenol Güneş'in açıklamaları hakkında şu ifadeleri kullandı:
"HOCAMIZIN MEDYAYA YAPTIĞI AÇIKLAMALAR BENİ RAHATSIZ ETTİ"

"Zaman zaman tepkiler olacaktır. Bununla başa çıkmak zorundayız. İnsanların tepkilerini değiştiremezsiniz. Yapmamız gereken tek şey çalışmak. Hocamızla da bu hafta konuştum. Medyaya yaptığı açıklamaları önce bana söylemesi gerektiğinin daha iyi olacağını kendisine belirttim. Çünkü bu durum beni rahatsız etti." 

BEŞİKTAŞ - GÖZTEPE MAÇ SONU DEĞERLENDİRMELERİ


 

Beşiktaş 1-0 Göztepe Şenol Güneş'in maç sonu açıklamaları


"İLK YARIDA KÖTÜYDÜK"

Fazla pozisyona giremedik. Pas alışverişlerimiz iyi oldu ama sızmaları yapamadık. Oyuna baktığımızda beklediğimiz oyunu oynayamadık. Adriano oyundan çıkınca sol tarafta ne önde, ne de geride oyuncumuz kalmadı. Lens'i düşündük. 
Bir takımda defansta bu kadar oynanmaz. Biz maalesef zorunlu nedenlerden dolayı bu değişikliği yapmak zorunda kalıyoruz. Bugün de yine sakatlık problemleri yaşadık. 

"YANLIŞ BİR OYUN VARDI"

Rakibin kanat toplarındaki zaaflarını biliyorduk. Ayrıca rakip sahada ayağa paslarla etkili olacağımızı düşünüyorduk. Pas alışverişimiz iyi olsa sızmaları yapabilirdik ama bunları yapamadık. Ne hücum ettik, ne savunma yaptık. İlk yarıda tamamen yanlış bir oyun vardı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (26 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.