comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Karius'tan Şenol Güneş'e gönderme! 'Planımız yoktu'

14 Kasım 2019, Perşembe 13:48
Karius'tan Şenol Güneş'e gönderme! 'Planımız yoktu'

Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius, katıldığı etkinlikte basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius, Brand Week etkinliğinde Senad Ok'un sorularını yanıtladı. Etkinlik sonrası basın mensuplarına da açıklamalarda bulunan Alman kaleci, performansıyla ilgili gelen soruya "Geçtiğimiz sezon iyi bir savunma planımız yoktu. O durumda hangi kaleci olsa zorlanırdı. Bu sene planlı bir defans hattıyla daha iyi bir performans sergiliyorum" dedi.

"BEŞİKTAŞ ÇOK BÜYÜK BİR KULÜP"
"Bir değişikliğe ihtiyacım vardı. Beşiktaş her gün beni aradı ve ne kadar çok istediklerini gösterdiler. Çok güçlü bir takımdı. Yeni bir şehir ve yeni bir heyecana katılmayı istedim. 1 gün içerisinde kararımı verdim. Daha önce yaşamadığım deneyimleri yaşamak istedim." 

"BOL BOL KİTAP OKURUM"

"Bazen şık giyinmeyi severim, bazen gündelik giyinmeyi seviyorum. Giyim tarzı benim için önemli ama başkalarını kopyalamamak daha önemli. İnsanlar da beğeniyorlar. Saçlarımı 2 yıl boyunca uzattım. Normal yıkıyorum, krem kullanıyorum. Özel bir şey yapmıyorum. Rahat biriyim. Sabah esneyerek uyanıyorum. Kahvaltımı yapıyorum. Bol bol kitap okurum. Sosyal medyada bir ekibim yok. Fotoğraf koymak istediğimde veya bir şey yazmak istediğimde ben yapıyorum. Canım ne istiyorsa onu yapıyorum."

"EN İYİ TÜRK FUTBOLCU BURAK YILMAZ"

"Burak Yılmaz. Harika bir futbolcu. Herkesin sözünü dinlediği, sevdiği ve saygı duyduğu bir futbolcu. Saatlerce konuşabileceğim, taavsiye alabileceğim ve her konuda konuşabileceğim biri. Hem kişisel olarak, hem de futbolcu olarak büyük saygı duyuyorum."

"GEÇEN SEZON BİR PLANLAMAMIZ YOKTU"

"Geçtiğimiz sezon iyi bir savunma planımız yoktu. O durumda hangi kaleci olsa zorlanırdı. Bu sene planlı bir defans hattıyla daha iyi bir performans sergiliyorum. Teknik direktörümüz geldiğinde adaptasyon süreci oldu. Şu anda takım birbirine ısındı ve performansımız sahaya yansımaya başladı."

"SÖZLEŞMEYİ ZAMANI GELİNCE TARTIŞACAĞIZ"

"Şu anda sadece oyunuma odaklıyım. Sezon sonuna kadar sadece bunu düşünüyorum. Zamanı geldiğinde masaya oturup en iyi seçeneği tartışacağız."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)