comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Karius'tan Liverpool itirafı! 'Geri dönebilirim'

05 Ekim 2019, Cumartesi 09:52
Karius'tan Liverpool itirafı! 'Geri dönebilirim'

Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius, İngiliz basınına geniş bir röportaj verdi.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius, The Guardian'a verdiği röportajda gelecek sezon yeniden Liverpool'da oynayabileceğini söyledi. Karius, Beşiktaş ile sözleşmesinin sezon sonunda biteceğini ve Liverpool'a dönme ihtimaliyle birlikte İngiltere'de veya Almanya'da başka bir takımda oynayabileceğini dile getirdi.

"LIVERPOOL'A GERİ DÖNEBİLİRİM"
"Sezon sonuna kadar kiralık sözleşmem var, sonrasını asla bilemezsiniz. Liverpool'a geri dönebilirim veya İngiltere'de başka bir takımda ya da Almanya'da devam edebilirim. Premier Lig dünyanın en iyi ligi. Liverpool ile hala sözleşmem var, belki yeniden Liverpool için yeniden oynayacağım. Şimdiden bunu söylemek zor ama Liverpool olmaza, başka iyi bir takımda oynayacağıma eminim. Bu yüzden endişelenmiyorum."

"BEŞİKTAŞ İYİ BİR KULÜP"

"Burada geçirdiğim zamandan zevk alıyorum. Elbette İngiltere'de Liverpool'da oynadığınız zaman daha popülersiniz ama Beşiktaş da iyi bir kulüp. Geçen yıl geldiğimde sonuçlar genel olarak iyi olsa da kolay geçmedi. Şimdi de bazı problemler var."

"LIVERPOOL'UN SAVUNMASI ÇOK GELİŞTİ"

"Defans hattı geçtiğimiz yıla göre daha fazla gelişti. Artık daha az gol yiyorlar. Her kaleci, böyle bir savunmanın arkasında rahat eder ama Adrian da iyi bir iş çıkarıyor. Savunma hattı, ben oynarken de çok sağlamdı ama şimdi başka bir seviyede. Tüm takım gelişti."

"TOP SABUN GİBİYDİ"

Karius, Slovan Bratislava maçında oynadıkları toptan şikayet ederek, "Şimdiye kadar oynadığım en kötü toptu. Sabun gibiydi. Maç topunun böyle bir turnuvaya uygun olmaması utanç verici" dedi.

"İNSANLARIN NE DEDİKLERİNİ DÜŞÜNMÜYORUM"

Şampiyonlar Ligi finaliyle ilgili konuşan Karius, "Artık onu düşünmüyorum, uzun bir zaman oldu. İnsanlar istediklerini söyleyebilir, artık beni ilgilendirmiyor." ifadelerini kullandı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"