comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Karius'tan "Beşiktaş'ta kalacak mısın?" sorusuna cevap

11 Nisan 2020, Cumartesi 18:09
Karius'tan

Beşiktaşlı kaleci Karius, karantina günleri ve Türkiye hakkında açıklamalarda bulunurken, gelecekte Beşiktaş'ta kalıp kalmayacağı yönündeki soruya da yanıt verdi. 

FutbolArena - Beşiktaşlı kaleci Karius, Orkun Işıtmak'ın Youtube kanalının konuğu oldu ve kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. 

"İSTANBUL TÜRÜNÜN TEK ÖRNEĞİ BENCE"
İstanbul bence türünün tek örneği. Çılgın bir şehir. Çok fazla insan yaşıyor. Aynı zamanda gerçekten güzel. Bulabileceğiniz çok güzel noktalar var burada. 

"KAHVALTIDA MENEMENİ SEVERİM"

Kahvaltı olarak menemeni severim. Buraya gelmeden önce hiç denememiştim. Gerçekten güzel. Çok iyi kebap restoranları var. Türk yemekleri çok iyi. Hatta buraya gelmeden önce biliyordum. Almanya'da herkes Türk mutfağının iyi olduğunu bilir. 

KARANTİNA GÜNLERİNDE NELER YAPIYORSUN?

Kahvaltı, spor ve egzersiz yapıyorum. Güne başlangıç aktiviteleri. Yemek pişrişiyorum. Bol bol film ve dizi izliyorum. Playstation oynuyorum. Arkdaşlarımla facetime yapıyorum. Diğer insanlardan farklı bir şey yapmıyorum. 

LİVERPOOL TARAFTARLARI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Çılgın bir taraftar. Her maçtan önce o marşı duymak güzel. Maçtan önce müthiş motivasyon. Çok hoş duygular. 

GELECEKTE TÜRKİYE'DE KALMAK İSTER MİSİN?

Futbolda her şey çok hızlı değişir. Asla bilemezsin. Sadece futboldan keyif almaya çalışıyorum. Mutlu olmaya çalışıyorum. Gelecekte ne olacak, bekleyip göreceğiz. Şu an ben de bilmiyorum. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!