comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Karius'tan açıklama: 'Beşiktaş'la güven problemim vardı"

11 Haziran 2020, Perşembe 19:08
Karius'tan açıklama: 'Beşiktaş'la güven problemim vardı

Liverpool'a geri dönen Karius, geleceği hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş ile sözleşmesini feshederek yeniden Liverpool'a dönen Karius, geleceği ve şu anki durumu hakkında açıklamalarda bulundu. 

Kaleci Alisson'un arkasında olmasının sorun olmadığını ve İngiltere'de ikinci kaleci olarak da her zaman şanslı olunduğunu vurgulayan Alman kaleci, "Dünyanın en iyi kulübündeyim." dedi. 
"DÜNYANIN EN İYİ KULÜBÜNDEYİM"

Karius yaptığı açıklamada, "Şu anda dünyanın en iyi kulübündeyim. İkinci kaleciyim diye başka bir kulübe gitmek zorunda değilim. Tabi yönetim karar verise bakacağım ama ben şu anda dünyanın en iyi kulübdeyim. Şampiyonluklar için buradayım. Her gün antrenmanda en üst seviyedeyim. Liverpool'da harika şartlar var." ifadelerini kullandı. 

"BEŞİKTAŞ'TA SPORTİF DIŞI SORUNLAR VARDI"

Beşiktaş'ta hem olumlu hem olumsuz deneyimler yaşadım. Sportif anlamda çok iyiydi. Sakatlığım dışında hep oynadım. Avrupa Ligi'ndeydik ve ilk yıl yeterli olmasa bile şampiyonluğa oynadık.  Ayrılık sürecinde Beşiktaş'ta kesinlikle sportif dışı sorunlar yaşandı. Böyle olmamalıydı. Oyuncu ve kulüp arasında belirli güven olmalıdır. Artık bu güven oluşmasında, iyi hissetmek de zorlaşıyor. Onun dışında Beşiktaş taraftarları ve takım arkadaşlarımla yaşadıklarım gayet olumluydu."
 

Loris Karius, Beşiktaş'ta kaç gol yedi?


Loris Karus, Beşiktaş formasıyla çıktığı 67 maçta 95 gol yedi. 14 maçta kalesini gole kapatan Alman kaleci, 63 dakikalık ortalamasıyla Beşiktaş'ın son 20 yıldaki en kötü ikinci kalecisi oldu. 

SON 20 YILIN EN KÖTÜSÜ MCGREGOR

Loris Karius'un bu istatistikte geçebildiği tek isim Allan McCregor oldu. 2002-2003 sezonunda Beşiktaş forması giyen İskoç kaleci, o dönem çıktığı 26 maçta toplam 39 gol yedi. Yalnızca 5 maçta kalesini gole kapatan Allan McCregor, 60 dakikalık ortalamasıyla Beşiktaş'ın son 20 yıldaki en kötü kalecisi oldu.

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!