comScore

Beşiktaş Beşiktaş

'Karius sezon sonunda Liverpool'a geri dönebilir'

06 Ocak 2020, Pazartesi 00:45
'Karius sezon sonunda Liverpool'a geri dönebilir'

Liverpool yerel basınındaki haberlere göre, Karius'un sezon sonunda İngiliz ekibine geri dönme olasılığı yüksek. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta bu sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Karius'un geleceği konusunda yönetimin düşüncesi, Alman kaleciyi yeniden kiralama yönünde. Ancak İngiliz basınındaki haberler, Karius'un sezon sonunda Liverpool'a geri döneceği yönünde. 


Beşiktaş Haberleri: Karius Beşiktaş'ta kalacak mı?


Beşiktaş'a geldiği ilk dönemde yediği hatalı goller nedeniyle yoğun eleştirilen fakat hem geçen sezonun ikinci yarısı, hem de bu sezonun belli dönemlerinde son derece iyi performans sergileyen Karius'un yükselen formu, yönetimin sezon sonunda farklı kaleci arayışlarına yönelmemesini sağladı. 

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Karius ile ilgili olarak Liverpool yerel basınında Echo'nun haberine göre, Beşiktaş kulübü ekonomik sıkıntılar nedeniyle satın alma opsiyonu olan 8 milyon euro'yu ödeme durumunun olmadığını ve bu nedenle yeniden kiralama formülü üzerinden gideceği belirtildi. Ancak bu noktada da iki kulüp arasında henüz bir anlaşma zemini gerçekleşmedi. Liverpool'un kiralama yerine Karius'u bonservisiyle verme isteği ön planda. 
KARIUS'UN TAVRI DA BELİRLEYİCİ OLACAK

Söz konusu haberde Karius'un Beşiktaş'ta kalmak isteyip istemeyeceği yönündeki kararının da belirleyici olacağı ifade edildi. Liverpool'un Alman kaleciyi takımda tutma isteğinin ağır basma ihtimaline karşılık eğer Karius, yedek oturmak istemezse İngiliz kulübü oyuncunun önünü açarak Beşiktaş ile masaya oturacak. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!