comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Karius Liverpool'a geri mi dönüyor? İngiliz basını yazdı

30 Ekim 2018, Salı 17:56
Karius Liverpool'a geri mi dönüyor? İngiliz basını yazdı

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'ın Karius'un Liverpool'a geri göndereceği yönündeki iddiaların aksine İngiliz basını, Alman kalecinin 2020'ye kadar Beşiktaş'ta forma giyeceğini yazdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın bu sezon başında Liverpool'dan 2 yıllığına kiraladığı kaleci Karius'un Liverpool'a geri döneceği ve siyah beyazlıların Alman kalecinin performansından memnun olmadığı iddia edilmişti. Fotomaç'ın haberine göre, Beşiktaş'ın en geç sezon sonunda Karius'un anlaşmasını feshedeceği iddia edildi. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Beşiktaş Karius'u gönderiyor mu?


Öte yandan İngiliz basınındaki haberlere göre, Alman kaleci 2020'den önce Liverpool'a geri dönemez. Liverpool kulübü 2 yıl içinde sözleşmenin erken feshedilme ihtimaline karşılık bir kira mukavelesi hazırladı. Ayrıca Beşiktaş'ın Karius'u zorunlu satın alma opsiyonuyla kiraladığı ve 2020 yılında Alman kaleciyi bonservisiyle kadrosuna katmak duruumunda olduğu öğrenildi. Özellikle İngiliz basını, Karius'un 2 yıl içinde Liverpool'a geri dönmesinin mümkün olmadığını yazdı. 


Karius kimdir?


Karisus'un babası Harald Karius, oğlunun bir motocross sürücüsü olmasını istedi. Ancak Lloris'in büyükbabası Karl, Karius'u futbola yöneltti ve onun bir futbolcu olmasını istedi. Karius bu aşamadan sonra futbola yöneldi. 2009 yılında İngiltere'ye taşındıktan sonra  Pestalozzi-Gymnasium  Biberach'ta özel okulda eğitimini devam ettirdi. (Wikipedia)

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!