comScore
1 / 14

"Karius ile buluştum" demişti! Flaş bekaret itirafı

FutbolArena - Daha önce Beşiktaşlı Loris Karius ile buluştuğunu iddia ederek gündeme gelen Merve Taşkın, şimdi de sosyal medya hesabından yaptığı bekaret itirafıyla konuşuldu.

 
2 / 14

Karius ile buluştum demişti! Flaş bekaret itirafı

<h2>Karius ile buluştum demişti! Flaş bekaret itirafı</h2>
Beşiktaş’ın yeni kalecisi Loris Karius ile buluştuğunu iddia ederek gündeme gelen ve her paylaşımı olay olan 20 yaşındaki Merve Taşkın, dün akşam Instagram üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı.
3 / 14
Cinsel tercihi hakkında açıklama yapan Merve Taşkın, aseksüel olduğunu söyledi.
4 / 14
Takipçilerinin her sorusunu yanıtlayan Merve Taşkın, ’’Cinsel tercihlerin ne?’’ sorusuna şu yanıtı verdi: "Sanırım ben aseksüelim ve hâlâ bakireyim"
5 / 14
Merve Taşkın, geçen günlerde katıldığı YouTube sayfasında Loris Karius’la buluştuğunu söyleyerek "Her şey attığım bir tweetle başladı, daha sonra 1-2 saat içinde sosyal medya üzerinden konuşmaya başladık.
6 / 14
"İlk önce güvenemedi galiba ve daha güvenilir yer olan Snapchat’ten konuşmak istedi. Çok zaman kaybetmeden numarasını verdi ve Whatsapp üzerinden konuşmaya başladık. İlerleyen günlerde de buluştuk." demişti.
7 / 14
Çok zaman kaybetmeden numarasını verdi ve whatsapp üzerinden konuşamaya başladık. İlerleyen günlerde de buluştuk.
8 / 14
Görüştüğümüzde sürekli yakın olduğu kadının sevgilisi olup olmadığını sordum o da bana yok dedi.
9 / 14
Fakat ikimizin yakınlaşması magazin medyasında büyük yankı uyandırınca tahmin ettiğim oldu ve o sürekli adı geçen kadınla birbirlerini sosyal medyadan silmişler.
10 / 14
11 / 14
12 / 14
13 / 14
14 / 14