comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Karius Beşiktaş'ta kalmak istiyor! "Fedakarlığa hazırım"

13 Nisan 2020, Pazartesi 18:10
Karius Beşiktaş'ta kalmak istiyor!

Karius önümüzdeki sezon Beşiktaş'ta kalmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Karius, Türkiye ve özellikle İstanbul'u çok sevdiği için yeni sezonda da kalmayı istiyor. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Karius Beşiktaş'ta kalacak mı?


Ghanasoccer'ın haberine göre, Alman kaleci önümüzdeki sezon Beşiktaş'ta kalmak için maaşında indirimi kabul etmeye hazır. Beşiktaş yönetimi yeni sezonda takım bütçesini 35 milyon euro'ya düşürmek zorunda kalacağını açıkladığı için, futbolcu maaşlarında da indirim olacağından Karius'un yeniden kiralanmasına sıcak bakılmıyordu. Ancak Alman kalecinin Liverpool ile görüşüp bonservis sorununu da çözmeyi hedeflediği veya yeniden kiralık anlaşmasında Liverpool'dan kolaylık isteyeceği öğrenildi. 

İstanbul'da yaşadığı süre boyunca bu şehri çok seven Alman kaleci, özellikle Koronavirüs salgını boyunca güven açısından da Türkiye'de kendisini huzurlu hissettiğini yakın çevresine söyledi. 
Geçtiğimiz günlerde Orkun Işıtmak'ın Youtube kanalına konuk olan Karius, "İstanbul bence türünün tek örneği. Çılgın bir şehir. Çok fazla insan yaşıyor. Aynı zamanda gerçekten güzel. Bulabileceğiniz çok güzel noktalar var burada.  Kahvaltı olarak menemeni severim. Buraya gelmeden önce hiç denememiştim. Gerçekten güzel. Çok iyi kebap restoranları var. Türk yemekleri çok iyi. Hatta buraya gelmeden önce biliyordum. Almanya'da herkes Türk mutfağının iyi olduğunu bilir." şeklinde konuştu. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!