comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Kamerun'dan Aboubakar ve Billong açıklaması

15 Haziran 2021, Salı 21:36
Kamerun'dan Aboubakar ve Billong açıklaması

Kamerun Millİ Takım Teknik Direktörü Antonio Conceiçao, yaptığı açıklamada Aboubakar ve Billong hakkında konuşarak oyuncularını savundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Kamerun Teknik Direktörü Antonio Conceiçao, Aboubakar ve Billong hakkında konuştu. 

"BU HABERLERE DAHİL ETMEYİ REDDEDİYORUM"
"Aboubakar ve Billong çok iyi iki çocuk. Onlar benim oyuncularım ve onları bu haberlere dahi etme girişimlerini asla kabul etmiyorum. Milli takım kadrosunu her zaman ben seçerim. Kriterimiz de her zaman yarışmacı, rekabet ve kalite olmuştur. Bundan sonra da böyle olacak." 

KAMERUN FUTBOL FEDERASYONU RESMİ AÇIKLAMA

Kamerun Futbol Federasyonu olarak Aboubakar ve Billong hakkındaki iddiaları sosyal medyadan öğrendik. Aboubakar ve Billong karakter ve ahkaklarıyla tanınan futbolculardır. Hiçbir delile dayanmayan saçma iddialar. Her iki oyuncumuza sonsuz destek veriyoruz.

BILLONG NE SÖYLEMİŞTİ?

"Türkiye'den gelen haberler beni çok üzüyor. Hatayspor'da harika bir sezon geçirdim ve Kamerun Milli Takımı'na davet edildim. Kesinlikle belirtmek isterim ki, hiçbir zaman şikeye bulaşmadım, bulaşmayacağım. "Milli Takım'a davet edilmem, Beşiktaş maçından önce yapılmıştı. Tüm yazışmaların hepsi duruyor. Davet edilme nedenim de Hatayspor'da sergilediğim performanstı. Dürüstlüğümü ve profesyonelliğimi savunacağım gibi, bu sürecin Türkiye'deki bağımsız herhangi bir kurum tarafından da kontrol edilmesini şiddetle tavsiye ediyorum"Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!