comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Kagawa için transfer iddiası! Premier Lig

12 Nisan 2019, Cuma 13:47
Kagawa için transfer iddiası! Premier Lig

Beşiktaş'ın kiralık olarak kadrosuna kattığı Shinji Kagawa ile ilgili transfer iddiası ortaya atıldı.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın devre arasında Borussia Dortmund'dan kiralık olarak transfer ettiği Shinji Kagawa'nın geleceği merak ediliyor. Japon futbolcuyu kadrosunda tutmak isteyen siyah beyazlı yönetimin, oyuncunun bonservis bedelinin indirilmesini talep etmişti. Borussia Dortmund'un bu bedelde indirime gitmemesi üzerine Beşiktaş'ın Kagawa'yı transfer etme konusunda zorlandığı ve yeni taliplerin çıktığı iddia edildi. 
 

Beşiktaş Haberleri: Kagawa, Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Beşiktaş'ın ocak ayında bedelsiz olarak kiraladığı Kagawa, kısa süre içerisinde takıma verdiği katkıyla taraftarların beğenesini kazandı. Gelecek sezonda da tecrübeli yıldızı kadrosunda tutmayı hedefleyen Beşiktaş'a rakip çıktı. Alman basınında yer alan haberlere göre Beşiktaş'ın bonservisini alma konusunda sıkıntı yaşadığı Kagawa için Premier Lig'den taliplerin olduğu belirtildi. Dortmund'un kadroda düşünmediği futbolcunun satışına sıcak baktığı ifade edildi. 

FİKRET ORMAN'DAN KAGAWA AÇIKLAMASI
"Kagawa ve Ljajic... Önemli olan onların bizden bizim onlardan memnun olmamız. Şu ana kadar ben de taraftarlarımız da memnun. Ama bir gerçek var ki önümüzdeki sene Beşiktaş futbol takımının maliyetleri ve kadrosu daralacak. Ekonomik sıkıntılarımız var. Piyasalar da öyle. Düzelme süreci içerisindeyiz. Dorukhan çok karakterli ve düzgün bir çocuk. Avrupa'da oynamasını isterim. Daha bana gelmiş bir teklif yok. Vida mesela 150 kulübe gitti. Anlatıyoruz ama dinlemiyorsunuz."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)