comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Kagawa Beşiktaş'a faydalı olur mu? Fatih Demireli açıkladı

01 Şubat 2019, Cuma 17:36
Kagawa Beşiktaş'a faydalı olur mu? Fatih Demireli açıkladı

Kawaga Beşiktaş'ta başarılı olur mu? Bundesliga'yı yakından takip eden Fatih Demirel'i Kagawa transferi için dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın yeni transferi Shinji Kagawa resmi imza sonrası bugün Şenol Güneş yönetiminde ilk idmanına çıktı. Dortmund'dan kiralanan golcünün transferi farklı tepkilerle karşılanırken, Bundesliga'yı yakından takip eden Fatih Demireli, Kagawa transferini yorumladı.
 

Kawaga Beşiktaş'ta başarılı olur mu?


TRT Spor'a telefonla bağlanan Fatih Demireli, Dortmund taraftarlarının Kagawa'nın ayrılığı nedeniyle üzgün olduğunu belirtirken, Japon futbolcunun Beşiktaş'a seviye atlatacağını söyledi.

Fatih Demirel'i açıklamalarında, "Dortmund taraftarları arasında büyük bir üzüntü var. Kagawa çok sevilen bir futbolcuydu. Farklı bir hava yarattı. Adına şarkılar bestelendi. Ancak sportif anlamda bu etkiyi yaratamadı. Geçen sezon ayak bileğinde yaşadığı sakatlık ve bu sezonki kadro yapılanması nedeniyle forma şansı bulamadı. Beşiktaş'a katkı sağlayacaktır. Seviyeyi yukarı çıkaracaktır. Bence Kagawa opsiyon maddesine bakmaksızın aynı motivasyonla oynayacaktır. Beşiktaş Kagawa'yı isterse Dortmund'un sıkıntı çıkartacağını sanmıyorum." dedi.
BEŞİKTAŞ'TAN AÇIKLAMA

Kagawa transferini açıklayan Beşiktaş, "Futbol Takımımız, transfer çalışmaları kapsamında B. Dortmund kulübünden Japon futbolcu Shinji Kagawa'yı sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna kattı. Beşiktaşımıza önemli hizmetlerde bulunacağına inandığımız Shinji Kagawa'ya başarılar dileriz." ifadelerine yer verdi.

Siyah beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)