comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Josef de Souza: 'Sadece Beşiktaş resmi teklif yaptı'

15 Ekim 2020, Perşembe 13:45
Josef de Souza: 'Sadece Beşiktaş resmi teklif yaptı'

Beşiktaş'ta yeni transfer Josef de Souza için basın toplantısı düzenlendi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta bu sezon transfer edilen Josef de Souza için basın toplantısı düzenlendi. Brezilyalı futbolcunun açıklamalarından derlediklerimiz şu şekilde:

"SADECE BEŞİKTAŞ RESMİ TEKLİF YAPTI"
"Al Ahli lisansımı vermek istemedi ama FIFA lisansı verdi. Sonuç olarak Beşiktaş'tayım. Başka takımlardan sözlü teklifler aldım ama biz Beşiktaş'ın teklifini değerlendirdik. Resmi ve yazılı olarak sadece Beşiktaş bize yaklaştı. Biz de bunu kabul ettik."

"HOCAMIZLA İLİŞKİMİZ ÇOK İYİ"

"Hocayla ilişkimiz gayet iyi. Tecrübeli bir antrenör. Beşiktaş için neler yapabileceğimize dair konuşmalarımız oluyor. Hocamızla ilişkilerimiz sayesinde Beşiktaş'ı nasıl zirve yarışına tekrar sokabileceğimizi konuşuyoruz."

"BEŞİKTAŞ TARAFTARI İNANILMAZDI"

"Ben daha önce Beşiktaş taraftarını izledim. İnanılmaz anlardı benim için. Takım geride olsa bile çok fazla destek veriyorlardı. Taraftarlarımız yeniden tribünde olursa bizim en büyük gücümüz olacaktır."

"İYİ OLDUĞUM SÜRECE SÖZLEŞMEDEKİ OPSİYON ÖNEMSİZ"

"Benim yapmam gereken en iyi performansı sergilemek. Sözleşmemdeki maddeyi kulüp koydu. Ben iyi olduğum sürece o maddenin çok geçerli olacağını zannetmiyorum."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)