comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Jose Mourinho, Zlatan İbrahimovic'i Beşiktaş'a bırakmadı

19 Ocak 2018, Cuma 09:11
Jose Mourinho, Zlatan İbrahimovic'i Beşiktaş'a bırakmadı

Beşiktaş yönetimi transferini gerçekleştirip Dünya'da asından söz ettirmek istediği Zlatan İbrahimovic transferinde mutlu sona ulaşamadı

FutbolArena - Beşiktaş'ın İsveçli süperstar Zlatan İbrahimovic rüyası kısa sürdü. Manchester United teknik direktörü Jose Mourinho oyuncusunun gidişine izin vermedi. Beşiktaş Transfer haberleri FutbolArena'da.


Beşiktaş, Zlatan İbrahimovic'i transfer edebilecek mi?


Beşiktaş yönetimi transferini gerçekleştirip Dünya'da asından söz ettirmek istediği Zlatan İbrahimovic transferinde mutlu sona ulaşamadı. Fotomaç Gazetesi'nin iddiasına göre, Beşiktaş'ın peşinde olduğu isimlerden biri olan İbrahimovic'e, teknik direktör Mourinho'dan izin çıkmıyor. La Gazzetta Dello Sport, tecrübeli hocanın isteğiyle 36 yaşındaki İsveçli forvetin en azından sözleşmesi bitene kadar  Manchester United'da kalacağını yazdı.

Haberde tecrübeli forvetin Çin ve Türkiye'den cazip teklifler aldığı da ifade edilirken, Serie A ya da ABD'den gelen önerilere de sezon sonunda yanıt vereceği belirtildi. Ancak tüm bu gelişmelere rağmen Beşiktaş, İbrahimovic için görüşmelerini sürdürüyor.


Beşiktaş, Zlatan Ibrahimovic'i transfer edecek mi?


Beşiktaş'ta Cenk Tosun'un Everton'a yaklaşık 28 milyon Euro'ya satılmasının ardından golcü arayışları devam ediyor. Siyah beyazlıların geçtiğimiz günlede İtalya'da Ibrahimovic'in menajeriyle görüşme yaptığı iddia edilmişti. Bu kez İngiliz yayın organı FOX Sports, Beşiktaş'ın bu ay sonunda İsveçli futbolcuya imza attırabileceğini öne sürdü. Ibrahimovic'in daha fazla forma giymek istediği ve Pepe, Quaresma, Talisca gibi tanıdığı oyuncularla birlikte Beşiktaş'ta oynamaya sıcak baktığı kaydedildi.
 

Ibrahimovic'in sakatlığı ne durumda?


Geçtiğimiz sezon yaşadığı ağır sakatlığın ardından yeniden sahalara dönen Ibrahimovic, Aralık ayında oynanan Southampton karşılaşmasında tekrar dizinden sakatlandı. Mourinho karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamada Ibrahimovic'in 1 ay kadar sahalardan uzak kalabileceğini belirtmişti. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)