comScore

Beşiktaş Beşiktaş

John Benjamin Toshack: 'Cenk Tosun'un başarılı olmasını istemem'

23 Ocak 2018, Salı 15:28
John Benjamin Toshack: 'Cenk Tosun'un başarılı olmasını istemem'

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü John Benjamin Toshack'tan flaş Cenk Tosun ve Arda Turan açıklaması geldi.

FutbolArena - Beşiktaş'ın eski çalıştırıcısı John Benjamin Toshack'tan çarpıcı açıklamalar geldi. TRT Spor'dan Yasin Dallı'ya konuşan Galli Teknik Adam Everton'a transfer olan Cenk Tosun'un başarılı olması istemediğini söyledi.


Toshack'ın Cenk Tosun ve Arda Turan açıklamaları


"CENK TOSUN'UN BAŞARILI OLMASINI İSTEMEM"

Cenk Tosun'u çok iyi tanımıyorum ve çok fazla izleme şansı da bulamadım. Everton, Cenk için çok büyük paralar ödedi. Ben sıkı bir Liverpool taraftarıyım ve Everton bizim en büyük rakibimiz. Bu yüzden Cenk'in çok iyi olmasını temenni etmem.
"BEŞİKTAŞ İÇİN BU YIL ŞAMPİYONLUK ZOR"

Beşiktaş'ın 3. kez Şampiyon olması Çok kolay değil ama Şampiyonlar Ligi'nde yaptıklarıyla üst düzey bir başarı elde ettiler. Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda kazanmak kolay bir iş değil. Beşiktaş büyük işler başardı ama bakalım görelim nasıl sonuçlanacak.

"BEŞİKTAŞ'IN B.MÜNİH'İ ELEMESİ SÜRPRİZ OLUR"

Ben Beşiktaş'ı çalıştırırken, 20 sene önce, Bayern Münih ile karşılaşmıştık. Şuan ki Bayern Münih'e bakıldığında bu maç Beşiktaş için çok büyük bir test olacak.Almanya'daki maçta Siyah Beyazlı taraftraların tribünde olamayacak olması Beşiktaş için çok büyük kayıp. Umarım, Beşiktaş bu testi geçer ama Beşiktaş'ın Bayern'i elemesi benim için büyük sürpriz olur.

"BARCELONA'NIN ARDA'YI TRANSFER ETMESİNE ŞAŞIRMIŞTIM"

Arda Barcelona'da başarılı olamadı, İspanya'da iyi bir performans sergileyemedi. Zaten Arda'nın Barcelona'ya transferini de sürpriz olarak karşılamıştım.Bu transfer beni çok şaşırtmıştı. 

"ŞENOL GÜNEŞ ÇOK BAŞARILI"

Beşiktaş benim için çok önemliydi orada çok güzel anılarım var. Beşiktaş'ı çalıştırmak için çok fazla antrenör adayı var. Şu an takımın başındaki Şenol Güneş başarılı işlere imza atıyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"