comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Jeremain Lens ülkesine gitmek istiyor! Beşiktaş'tan açıklama

22 Mart 2020, Pazar 16:57
Jeremain Lens ülkesine gitmek istiyor! Beşiktaş'tan açıklama

Beşiktaş'ta Jeremain Lens ülkesine dönmek isterken, Erdal Torunoğlulları olumsuz yanıt verdi.

FutbolArena - BeşiktaşJeremian Lens, Türkiye'de yükselen koronavirüs salgınından sonra ülkesi Hollanda'ya gitmek istedi. Süper Lig'in ertelenmesinin ardından Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları ile görüşen Jeremain Lens, olumsuz yanıt aldı.
 

Jeremain Lens Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


A Spor'da konuşan Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, "Lens, Hollanda'ya gitmek istedi. Gidemeyeceğini söyledim. Benim de çocuklarım orada, ben de gidemiyorum. Herkes bulunduğu yerde kalmalı." ifadelerini kullandı.

'ÇOCUKLARIM HOLLANDA'DA KALDI"
Öte yandan Erdal Torunoğulları, DHA'ya yaptığı özel açıklamalarda ise "Bu virüsün statü, ırk, ülke, coğrafya ayrımı yok. Herkese eşit davranıyor ve bu yüzden tüm dünyada her kesimden insanlar etkileniyor. İşim gereği Hollanda ve İtalya'ya çok sık gidip geliyordum ama sağlık en başta geldiği için uçuş yasaklarından önce gidip gelmeyi bir süre ertelemiştim. Bu salgında bize düşen mücadele şekli, evde kalarak korunmak ve yayılmasını engellemek. Bunun için de evden çıkmamalıyız. Moralimiz çok bozuluyor tabii ki, mesela çocuklarım Hollanda'da kaldı, aklımız da orada aynı zamanda. Her gün görüşüyoruz, birbirimize sürekli 'dikkat edin, evden çıkmayın' diyoruz. İnşallah geçecek bu günler" dedi.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"