comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Jelena'dan Tosic iddialarına sert cevap! "Lanet olası..."

03 Şubat 2018, Cumartesi 23:17
Jelena'dan Tosic iddialarına sert cevap!

Beşiktaş'ın başarılı futbolcusu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, Sırp futbolcunun kadroda neden olmadığı sorusuna cevap verdi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta Antalya kampında sakatlık yaşayan ve sezonun ikinci yarısında henüz forma giyemeyen Dusko Tosic'in durumuyla ilgili eşi Jelena Karleusa açıklamada bulundu. Sırp futbolcunun daha yüksek maaş ve transfer olmak istediği yönündeki iddialara Jelena Karleusa tepki gösterdi. 


Beşiktaş'ta Tosic neden oynamıyor?


Beşiktaş'ta sezonun ilk yarısında başarılı bir performans sergileyen Tosic, Antalya kampında yaşadığı sakatlığın ardından ikinci yarıda henüz forma giyemedi. Daha fazla maaş ve transfer olmak istediği iddialar nedeniyle kadroda olmadığı iddia edilen Tosic'in eşinden bir açıklama geldi. 

Jelena Karleusa kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Tosic sakat ve hala devam ediyor. Oynayamama sebebi bu. Lanet olası parayla hiçbir ilgisi yok. O gerçek Beşiktaş ve Kartal. Başka kulüplerden gelen yüksek ücretli teklifleri reddetti, zira Beşiktaş'ı çok seviyor." diye konuştu. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!