comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Jelena Karleusa ihanet haberlerine isyan etti! "Kimseyi öldürmedim"

23 Ocak 2019, Çarşamba 14:49
Jelena Karleusa ihanet haberlerine isyan etti!

Beşiktaş'ın eski futbolcularından Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa ihanet haberlerine isyan etti.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın eski futbolcularından Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa hakkında çıkan ihanet haberleriyle ilgili ülkesindeki gazetelere mektup yolladı. Tosic'i aldattığı iddia edilen Jelena Karleusa, kimseyi öldürmediğini ve hırsızlık yapmadığını belirrterek, "Bir kadının sessiz kalmasına izin verin" dedi. 
 

Jelena Karleusa, Dusko Tosic'i aldattı mı?


Sırp basınında yer alan haberlere göre, basında çıkan ihanet haberlerine isyan eden Jelena Karleusa, çocuklarının bu haberlerde kullanılmasından rahatsızlık duyduğunu belirtti. Gazetecilere mektup yazan Jelena Karleusa, "Ben kimseyi öldürmedim, hırsızlık yapmadım. Hayatım boyunca insanlara ve hayvanlara yardım ettim. Bir kadının onurunu korumasına ve sessiz kalmasına izin verin." dedi. 

"EVLİLİĞİMDE HER ŞEY YOLUNDA"
Dusko Tosic'in  Sofijom Miloševic ile eşini aldattığı yönündeki iddiaların ortaya atıldığı dönemde Sırp futbocunun Sofijom Miloševic'in Newyork'a uçması ve burada en pahalı otelde kalması için para verdiği iddia edilmişti. Tüm bu iddilarla ilgili olarak Jelena Karleusa instagram hesabından bir açıklama yaptı. Jelena Karleusa instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Evliliğimde her şey yolunda. Endişelenmeyin. Zavallı ve kötü niyetli insanların ortaya attıkları bir iddia bu." ifadelerini kullandı. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"