comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Japonya'da Moriyasu'dan Kagawa sözleri: 'Beşiktaş'taki futbolu'

14 Mart 2019, Perşembe 19:35
Japonya'da Moriyasu'dan Kagawa sözleri: 'Beşiktaş'taki futbolu'

Japonya Teknik Direktörü Moriyasu, Kolombiya ve Bolivya maçları için Milli takım kadrosuna çağırdığı Kagawa hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Japonya'nın Kolombiya ve Bolivya ile oynayacağı maçların kadrosuna Beşiktaşlı futbolcu Kagwa da çağrıldı. Sakatlığının ardından yeniden forma giymeye başlayan ve Beşiktaş'ta başarılı maçlar çıkaran yıldız futbolcuya yeniden Milli takım yolu açıldı. 

Japonya Teknik Direktörü Moriyasu, Kagawa'nın Milli takım kadrosuna alınmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Moriyasu düzenlediği basın toplantısında, "Sadece Kagawa değil, başka oyuncular da var. Sakatlıkları nedeniyle milli takımda forma giyememişlerdi. Kagawa da bu futbolcular arasında. Kagawa'nın yeteneklerini biliyoruz ama uzun zamandır hazır değildi. Sakatlık yaşadı ve düzenli oynamıyordu. Şimdi Beşiktaş'ta oynamaya başladı ve goller atıyor. Bu yüzden onu da çağırarak son durumunu bir kez daha görmek istedim." dedi. 
 

Beşiktaş Haberleri: Kagawa Japonya Milli takımı


Japonya'nın Kolombiya ve Bolivya ile oynayacağı maçların kadrosuna Galatasaray'da sakatlığı bulunan Nagatomo dahil edilmedi. Uzun zamandır milli takım formasını giyemeyen Kagawa ise Kolombiya ve Bolivya maçları ile bu hasretine son verecek.
Japon futbolcu son olarak 2018 yılında oynanan Belçika - Japonya mücadelesinde Japonya'nın formasını giymişti.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"