comScore

Beşiktaş Beşiktaş

İtalyanlar yazdı: 'Godin'in Beşiktaş'a transferi an meselesi'

01 Ağustos 2021, Pazar 22:29
İtalyanlar yazdı: 'Godin'in Beşiktaş'a transferi an meselesi'

italyan basınındaki son gelişmelere göre Godin'in Beşiktaş'a transferinin artık an meselesi olduğu ve maaş konusunda çok az pürüz kaldığı yazıldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Godin transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Yüksek maaşı nedeniyle Caglari'den ayrılacak olan ve Beşiktaş'ın transferi için görüşmelerini yürüttüğü Godin'in siyah beyazlılara giderek daha da yaklaştığı belirtildi. 

İtalyan basını, Beşiktaş'ın Godin için yaptığı teklifin şu anda yeterli olduğu ve oyuncunun da Cagliari yönetimiyle görüştükten sonra artık yeni sezonda kendisini İtalyan kulübünde görmediği kaydedildi. Cagliari başkanı da maaş konusunda geri adım atmadı ve artık Beşiktaş yönetimi, küçük pürüzleri hallettikten sonra transferi gerçekleştirmeyi planlıyor. 
Calciocesteddu'da yer alan habere göre Godin'in Beşiktaş'a transferinin an meselesi olduğu yazıldı. 

İTALYAN GAZETECİ NELER SÖYLEMİŞTİ?

İtalyan gazeteci Roberta Lai geçtiğimiz günlerde Godin'in Beşiktaş'a transferiyle ilgili olarak, "Beşiktaş deneyimli bir stoper arayışında. Diego Godin de bu alanda ismi öne çıkan bir futbolcu. Cagliari, Godin'den faydalanmak istiyor. Ancak oyuncunun yüksek maaşı dolayısıyla gelen teklifleri değerlendiriyor. Birkaç gün içinde tecrübeli futbolcu ve Cagliari yönetimi arasında yüz yüze bir görüşme olacak. Bonuslarla birlikte yıllık kazancı 4 milyon euro'yu aşan Godin, sözleşme feshi için kulübünü ikna edebilirse, Beşiktaş'a bir adım daha yaklaşmış olacak." ifadelerini kullanmıştı. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!