comScore

Beşiktaş Beşiktaş

İtalya'dan Burak Yılmaz'a: 'Varane'la dans eden evrensel golcü'

04 Temmuz 2019, Perşembe 00:49
İtalya'dan Burak Yılmaz'a: 'Varane'la dans eden evrensel golcü'

Lecce Teknik Direktörü Fabio Liverani, Beşiktaş'ın golcü futbolcusu Burak Yılmaz hakkında övgü dolu açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Transfer döneminde Beşiktaşlı Burak Yılmaz'ı kadrosuna katmak isteyen Lecce'de teknik direktör Fabio Liverani, golcü futbolcudan övgü dolu sözlerle bahsetti. 

İtalyan basınında La Gazzetta dello Sport'a konuşan Liverani, Burak Yılmaz'ın olağanüstü bir futbolcu olduğunu söyledi. 
"BURAK YILMAZ'I MANDZUKİC'E BENZETİYORUM"

Burak Yılmaz bizim en iyi futbolcumuz olurdu. Olağanüstü bir güce sahip. Fiziği, özgüveni, karakteri... Türkiye - Fransa maçında onu izledim. Varane'a dans ettirdi. Ben Burak Yılmaz'ı biraz da Mandzukic'e benzetiyorum. Evrensel bir golcü. 


 

Beşiktaş Haber: Burak Yılmaz, Lecce'ye transfer mi olacak?


Geçtiğimiz sezonun devre arasında Trabzonspor'dan Beşiktaş'a transfer olan ve göstermiş olduğu performans ile büyük alkış toplayan Burak Yılmaz, Lecce'nin gündeminde.

''BURAK YILMAZ İLE GÖRÜŞÜYORDUK''

İtalyan ekibinin sportif direktörü Mauro Meluso, Beşiktaş yönetimi ile görüşme gerçekleştirdiklerini açıkladı. Mauro Meluso: "Beşiktaş'ın Burak Yılmaz için vereceği kesin cevabın önümüzdeki hafta gelmesini bekliyoruz. Bir süredir oyuncu ile görüşüyorduk, şimdi Beşiktaş yönetimiyle de tanıştık." ifadelerini kullandı.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!