comScore

Beşiktaş Beşiktaş

İstanbullu Gelin Star TV dizisinde "Come To Beşiktaş" sahnesi (İZLE)

23 Eylül 2017, Cumartesi 00:09
İstanbullu Gelin Star TV dizisinde

Star TV'de yayınlanan ve ikinci sezonuyla ekranlara gelen İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümünde Come To Beşiktaş sahnesi büyük ilgi gördü. 

FutbolArena - Beşiktaş taraftarlarının başlattıkları "Come To Beşiktaş" akımı dizilere de konu oldu. Star TV'de yayınlanan ve ikinci sezou başlayan İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümünde Come To Beşiktaş sahnesi yaşandı. Beşiktaş taraftarlarının Pepe transferinde başlattıkları "Come To Beşiktaş" akımı dizilere de konu olmaya başladı. Star TV'de geçtiğimiz sezondan itibaren ekranlara gelen dizinin yönetmenliğini Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş yaparken, başrollerinde ise Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci ve Dilara Aksüyek yer alıyor. 


İstanbullu Gelin Star TV dizi yeni bölüm sahneleri (İZLE)


Beşiktaş taraftarlarının bu yaz Pepe transferinde başlattığı, Diego Costa'da devam ettirdiği ve sonrasında tişört baskısı haline gelen Come To Beşiktaş akımı dizi sahnelerine de konu oldu. Star TV'de yayınlanan ve yeni sezonun ilk bölümünde ekranlara gelen sahnede Prag'da cansız bir heykelle yapılan konuşmada, "Come To Beşiktaş" ifadeleri yer aldı. 
 

İstanbull Gelin dizisi 17. bölüm özeti


Star TV'de yayınlanan ve izleyicileri ekranlara bağlayan İstanbullu Gelin dizisinin 17. bölümünde neler yaşanacak? Süreyya, büyük sırrı öğrenip ortadan kayboldu ve Faruk'u perişan etti. Boranlar Süreyya'dan gelebilecek acı habere karşı temkinlidir. Hayatının en zor döneminde olan Faruk, Adem gerçeği ile yüzleşirken Süreyyasız nefes alamadığını iyice hissetmektedir. Esma ise tüm yaşanılanları hazmetmekte zorlanmakta, hem Süreyya'ya hem de Adem'e gitgide bilenmektedir.


İstanbullu Gelin Star TV dizisi oyuncuları


Dizinin konusu: Süreyya çok güzel ve bir o kadarda gururlu bir genç kız. Annesiz ve babasız büyüyen Sürreya genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış iken karşısına Faruk çıkar. Zengin ve karizmatik bir iş adamı olan Faruk, Sürreya'yı alır ve Bursa'ya ailesinin yanına getirir. Her şey bundan sonra gelişir.
OYUNCU KADROSU:

Özcan Deniz
Aslı Enver
İpek Bilgin
Salih Bademci
Dilara Aksüyek
Fırat Tanış
Özge Borak
Güven Murat Akpınar
Berkay Hardal
Nergis Çorakçı
Hakan Altıner
Neslihan Yeldan
Pelinsu Pir
Hayal Köseoğlu
Semra Dinçer
Fatih Koyunoğlu
Ahmet Sabri Özmener
Eren Balkan
Muharrem Türkseven
Nilay Erdönmez
Hira Koyuncuoğlu

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.