comScore

Beşiktaş Beşiktaş

İspanyollar şaşkın! "Quaresma gangster gibi..."

07 Ağustos 2017, Pazartesi 09:42
İspanyollar şaşkın!

Beşiktaş ile Konyaspor arasında oynanan maçta Ricardo Quaresma'ya bıçak fırlatılması İspanya'da da gündem oldu.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş ile Konyaspor arasında oyanan Süpr Kupa finalinde sahaya bıçak atılması Avrupa'da da yankı uyandırdı. İspanyol ve Portekiz basınında Ricardo Quaresma üzerinden sahaya atılan bıçak haber konusu oldu. 
 

Beşiktaş - Konyaspor maçında Quaresma'ya bıçak atıldı


Beşiktaş - Konyaspor maçında golden sonra sahaya taraftar girdi ve hemen sonrasında güvenlik görevlileri tarafından çıkarıldı. Ardından sahaya bıçak atıldı. Zemindeki bıçağı Fırat Aydınus rapor etmek için teslim aldı. Beşiktaşlı futbolcular sahadaki bıçağı hakem Fırat Aydınus'a verdi. Oğuzhan ise elindeki bıçağı önce kenara götürürken, Fırat Aydınus daha sonra raporuna yazmak için Oğuzhan'dan bıçağı teslim aldı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
"QUARESMA GANGSTER FİLMİNDEKİ GİBİ"

Yaşanan olayla ilgili İspanyol basınından As Gazetesi, "Türkiye'de neler oluyor? Quaresma sahaya atılan bıçağı gangster filmindeki gibi kapatıp hakeme teslim etti." ifadeleriyle olayı okuyucularına aktardı. Portekiz'den O Jogo Gazetesi'nde ise "Beşiktaş - Konyaspor maçında sahaya bıçak fırlatıldı. Quaresma güvenli bir şekilde hakeme teslim etti." şeklinde görüntüler servis edildi.Beşiktaş ve Konyaspor ceza alacak mı? >>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)