comScore

Beşiktaş Beşiktaş

İsmail Kartal'dan Beşiktaş sözleri: "Acı çekmeden zafer gelmez"

27 Eylül 2020, Pazar 19:35
İsmail Kartal'dan Beşiktaş sözleri:

İttifak Holding Konyaspor Teknik Direktörü İsmail Kartal, galip geldikleri Beşiktaş maçına çok iyi hazırlandıklarını belirtti.

FutbolArena - Süper Lig'in 3'üncü haftasında Beşiktaş deplasmanda İttifak Holding Konyaspor'a 4-1 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından İttifak Holding Konyaspor Teknik Direktörü İsmail Kartal basın toplantısı düzenledi.

"DERSİMİZE İYİ ÇALIŞTIK"
"Hafta içi Beşiktaş'a çok çalıştık. Çok iyi hazırlandık. Çalışmayı seven bir oyuncu grubumuz var. Ben ve ekibimde çalışmayı seven ve çalıştıran bir ekibiz. Kolay kolay oyuncuları boş bırakmayız. Hem takımın gelişimini hem oyuncuların gelişimini sağlayabilmemiz için tesiste biz onlarla beraber yatıp kalkıyoruz. Sonuçta Beşiktaş'ı iyi analiz ettik. Dersimize iyi çalıştık. Antrenmanlarda bazı oyuncularımız belki biraz acı çekiyorlar ama acı çekmeden de zaferler gelmez." 

"HİKAYEMİZİN NE OLDUĞUNU ÇOK İYİ ANLATTIK"

Gerçekten çok iyi çalıştık. Taktik, disiplin olarak rakibimizin ne yapacağını ve bizim onlara karşı hikayemizin ne olduğunu çok iyi anlattık. Oyuncularımda taktik ve disiplin olarak maç başından sonuna kadar ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar. Oyunun son bölümünde birazcık fizik olarak oyundan düştük. Bu sistemde fizik olarak birkaç hafta sonra birazcık daha takımımızın seviyesini yukarı doğru çekebilirsek çok daha iyi bir Konyaspor olacağını biliyorum. Çok daha iyi mücadele eden, savaşan başarılı olabilecek bir takım yaratmaya çalışıyorum. Bütün planlamam ve hedefim bu."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)