comScore

Beşiktaş Beşiktaş

İsmail Kartal: "Hakem takdir haklarını Beşiktaş'tan yana kullandı"

01 Şubat 2020, Cumartesi 19:58
İsmail Kartal:

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İsmail Kartal, 2-1 mağlup oldukları maç sonrası hakeme tepki gösterek "Takdir haklarını Beşiktaş'tan yana kullandı" dedi.

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'in 20. haftasında Çaykur Rizespor'u deplasmanda 2-1 mağlup etti. Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İsmail Kartal, evlerinde Beşiktaş'tan aldıkları 2-1'lik mağlubiyetin ardından, müsabakanın hakkının beraberlik olduğunu ve mağlubiyeti hak etmediklerini ifade etti.
 

İsmail Kartal, Çaykur Rizespor - Beşiktaş maç sonu açıklamaları


Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Çaykur Rizespor'un Teknik Adamı İsmail Kartal, söz konusu müsabakada mağlubiyeti hak etmediklerini belirtti.

"HAKEM TAKDİR HAKKINI BEŞİKTAŞ'TAN YANA KULLANDI"
"Hafta içi gerçekten çok iyi hazırlanmıştık. Özellikle ikinci yarı rakibin pas yapmasını engellemek için oyunu dengeledik. İki tane yüzde yüz pozisyona girdik. Beşiktaş'a gollerin dışında pozisyon vermedik. Maçı çevirmek için çok uğraştık ama olmadı. Maç başından beri hakem bütün takdiri haklarını onlardan yana kullandı. Bugün bu mağlubiyeti biz hak etmedik. Objektif konuşursak bugün bu maç beraberliği hakkediyordu."

"BUGÜN MAÇ BERABERLİĞİ HAK EDİYORDU"

"Beşiktaş'ı tebrik ederiz. Taraftarlarımızı mutlu etmek için elimizden geleni yapıp yolumuza devam edeceğiz. Maç başından beri hakem bütün takdiri haklarını onlardan yana kullandı. Bugün bu mağlubiyeti biz hak etmedik. Objektif konuşursak bugün bu maç beraberliği hak ediyordu."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!