comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Isimat Mirin: 'Beşiktaş'ta kalitemi göstereceğim'

07 Ocak 2019, Pazartesi 14:09
Isimat Mirin: 'Beşiktaş'ta kalitemi göstereceğim'

Beşiktaş'ın yeni transferi Isimat Mirin, siyah beyazlıların kamp yaptığı Antalya'da açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın yeni transferi Isimat Mirin, takımın kamp yaptığı Antalya'da basın toplantısı düzenledi. Fransız futbolcu, Beşiktaş'ın kendisine uzun süredir ilgisi olduğunu ve sonunda transferinin gerçekleştiğini dile getirdi. 

"KALİTEMİ GÖSTERMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM"
"Türkiye'ye ve Beşiktaş'a geldiğim için çok memnunum. Beşiktaş'ın daha önceden bana karşı ilgisi oldu. Sonunda ne mutlu ki transferim gerçekleşti. Burada kalitesi yüksek oyuncular var. Ben de kalitemi göstermek için çok heyecanlıyım. Takıma katkı sağlayacağıma inanıyorum. Yaptığım tercihin doğru olduğuna sonuna kadar inanıyorum."

"BEŞİKTAŞ'TA ÇOK KALİTELİ FUTBOLCULAR VAR"

"PSV'de çok güzel günler geçirdim. Orada birçok kupa kazandım. Beşiktaş'ta da kupalar kazanacağım ve kutlamalarda daha güzel eğlenceler yapacağım. Atiba'nın kalitesi ortada. Diğer futbolcular da çok kaliteli. Bana yaptıkları karşılama da gayet sıcaktı. Adriano, Quaresma gibi oyuncuların kaliteleri sorgulanmaz ama antrenmandaki heyecanlarını görünce etkileniyorsunuz."

"PEPE HAYRAN OLDUĞUM BİRİ"

"Pepe hayran olduğum bir futbolcu. Ben de farklı bir tarza sahibim. Burada benim için en önemli olan şey takıma katkı yapabilmek. Ben burada taraftarların ve kulübün beklentisine cevap verebilmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım."

"SERT BİR OYUN YAPIM VAR"

"Sert bir oyun yapım var. Hakemler Hollanda'da temasa dayalı oyuna hiç izin vermiyor. Türkiye'de ise izlediğim kadarıyla bu konuda hakemler biraz daha tolerans tanıyor. Burada kendi stilimden ödün vermeden devam edeceğim."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"